Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten učet prodám levně...dodám klidně i všechny origoš dvd a cd..orig hra + datadisky...
    pokud někoho zajímá proč chci prodat svůj wow acount?...ne sbohatnout na tom nechci...má to poněkud jednoduší důvod...wowko mě sere...))
  • Ten učet prodám levně...dodám klidně i všechny origoš dvd a cd..orig hra + datadisky...
    pokud někoho zajímá proč chci prodat svůj wow acount?...ne sbohatnout na tom nechci...mám to poněkud jednoduší důvod...wowko mě sere...))
  • inak nechcem robit blizzu kseft ale do 20juna je cez trial 10dni potom digital purchase wow za 5e a BC za 5e tiez +1jeden mesiac zadara.WTB jak prase
  • Boha jeho :D wow no tak na tom jsem byl uplne zavislej az me z toho vyvedla moje pritelkyne kterou jsem poznal :) neni nic lepsiho nez realny zivot to je lepsi nez wow :)
    • El-Bravo
      Bych řekl že kdybys přítelkyni měl tak tě wow ani tak nezajímá ;) jinak to popisuješ jako nějaký americký youtube příběh kde jim přítelkyně mění hesla apod.....tou přítelkyní asi myslíš máti co ti zrušila account ne?.....
    • lol noob
    • a na to jsi musel složitě přicházet hraním WoW?
  • Rad by som tu napísal jeden dojem z WoW. Ten svet je prazdny, myslím jednotlive lokácie. A to je škoda pretože tie lokácie vyzerajú fakt úžasne napr. nedávno som bol náhodou vo Wetlands. Totiž teraz každý sedí v hlavnom meste a čaká na to kedy sa dostane do dungeonu a tak si leveluje postavu (je to teraz možné naprieč realmami). Takže celý ten svet je prakticky nevyužitý. Ludia robia len arenu, battlegoundy a instancie, čo su lokácie ktore sa nahrávajú.
    Mna to stve hlavne z toho dôvodu že nie je koho gankovať. Blizzard ešte zámerne kladie prekážky world pvp tým že do hlavných miest naseká kopec stráží na max. leveli. Naviac hrám na pvp-serveri a ked prídem pred Stormwind tak sa alíci nedajú napadnúť, kým oni nenapadnú prví mňa. WTF? Toto je pvp realm?
    Na to aby som hral "pvp" v 4 -10ludoch (aréna) nepotrebujem hrať MMO hru.
    • pred rokom som hral na CZ equilibrii a dost ma srali hraci co prisli do mesta a vsetko to tam masakrovali. takze pokial mas rad pvp tak tam bez. straze tam niesu bohvie jak silne, ale bacha je tam plno magorov co to hraju fakt len preto aby zabijali inych hracov a je im jedno ci je rozdiel lvl 5 alebo 60.
    • To je neodvratny udel vsech levelovacich itemovacek ala WoW.
    • Tak tak je to naprosto prazdna hra kcemu je xx milionu hracu, kdyz jsou rozdrobeny na tisice serveru a lidi potkate jen ve mestech a lokacich pro max. levl. Kdyz chce dnes nekdo zacit novou postavu a hrat ne jen rychle vyexpit je to MMO naprosto o nicem.
  • Druidi meli zustat zdrhaci classa + nej hotkovaci heal. Bohuzel wowko prislo s picovinama typu - vsechno vsem, kraviny ala raketovy boty, pvp balanc kolem aren.. Masa lidi to furt hraje, obhajuje, ale uz je to preplacana, detska hra.
    • presne tak, podľa hesla "všetko všem" sa teraz z dk stal pomaly healer, mágovia dostali stealth a warriori dostali tolko možnosti ako sa nalepiť na huntera (charge, skok atd) že už pomaly nechápem ako môže byť hunter ranged clasa ked je warr na nom stale nalepený.
    • kostejnesmrtelny
      Jsi tak dospělý! *8*
      • Proc dospely? Ci nejsi dospely. Vzdyt ma naprostou pravdu.

        WoWku uz chybi jen primy spojeni na socialni site.

        Ja te da se rict chapu,ale proc provokujes temahle vetama?
  • Já bych všechny ty internety a počítače zakázal.

    Patří k textu Whispa.
  • Whisp
    Ja by som tieto spravy o WoW na Tiscali zakázal. Zakaždým dostávam príšerný absťák a chuť sa k WoW vrátiť a to som už skoro rok čistý...
    • Rorschah
      kdybys viděl co z wow udělal cataclysm, tak by se ti zvedl žaludek jako mě ;) TBC FOREVER !
      • Wotlk byl taky dobry.
    • zbytecne penize zjistis ze to neni jtak dobre jak vypada. Skoncil sem nedavno *3*
    • Taketo stavy som tiez maval a k wow som sa vratil tak 2 krat ale uz pri prvom navrate som si zacal uvedomovat ze tie turbo vyrabane patche stoja za prd a tak som si povedal ze po 3 krat sa na tuto triple turbo gamesu nevratim.
    • taky jsem spoustukrat premyslel nad navratem, ale pak jsem si uvedomil ze krom prav. poplatku bych si jeste musel koupit Cataclysm, tak se mi do toho moc nechce. Takze zatim uspesne bojuju
      • :) Napiš mi co jsi na WoW měl rád. A já ti napíšu jak ti všechno co jsi měl rád změnili:)
    • Patch 4.2 bude stát za to, pravý čas se vrátit :-).
  • WTS my WOW acount - just.reason@email.cz
    ...prodám svůj wow účet - 40k G, dvě postavy( hunter , druid) level 85, oba full epic gear (item level 364) ...spoustu mountu, achievů, porfese na top skill ( LW, enchanter, tailor, skining¨) , ...spoustu předmětů....atd atd...cena dohodou.
    • kamos si takhle vydelal skoro 40 tisic ze prodal sve acc a postavi nanich ale takovou dobu jako on to hral bych se na to vysral
      • Vydelal 40 tisic? jak dlouho to hral 5 let? tedy vic jak pulku dal za poplatky+hru a nakonec mu to vydelavani hodilo tak 0,05 haliru za hodinu "prace" ne? *1*
        • Pokud to dotyčný nehrál pro peníze, tak to co zaplatil, to si taky užil. Takže peníze dobré.
      • Ono to jde delat jeste zajimaveji. Prodat do zahranici. Bezne se da prodat za 15 000,- a pak si to nechat vratit. Prejmenovat zase prodat... Sice je to podvod ale uz samotnej prodej accountu je zakazan takze si podvedeny nema ani kde stezovat. Celkem slusnej business je to.
    • Dám ti pět korun.
      • Nabízím 6 korun a sáček vylouhovaného čaje!
        • 1 euro ale dufam ze mas ktomu vsetky papiere :)
  • A Incarna na EVE článek nedostane? Sakra, pár milionů lidí a hned má WoW výhody *1*
    • Ethy
      -> až bude sušnej fanweb pod křídlama Tiscali Games tak bude i z EVE... :)
      • Taky pravda. A škoda ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit