Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strávil jsem v tom 15 let života, a už jen těžko mi někdo bude tvrdit, že z téhle kozy je ještě co dojit. Boha jeho už to nějak restartujte celé, novej engine, nová grafika, nová hratelnost, zredukovat mapu klidně jen na Azeroth ale hlavně to udělat dobře, tak jako tehdy. Vždyť mají v podstatě půl práce hotové, a všichni na to čekají.

    • twicer

      "Vždyť mají v podstatě půl práce hotové, a všichni na to čekají."

      Myslím že o obou tvrzeních by se dalo hodně polemizovat.

    • ano, ten příběh a to lore je špatné i na záchodové fantasy, navíc by to šlo hezky i vysvětlit, bylo by to trošku laciné ale funkční.  Arthasovi se celé Wow zdálo, když usedl na Frozen Throne, není to nová myšlenka, je to myšlenka řečená už někdy po Pandách, ale je to nejlepší řešení pro celé WarCraft universum.

      Mám rád W3, mám rád první roky WoW, byly to skvělé roky,  rád bych se vrátil, ale opravdu jedině do WoW 2.0. 

    • Reeki

      Kdyby se to nedalo pořád dojit, tak by neohlasili sagu třech expanzí, je třeba si uvědomit, že i když je hra 20 let venku, tak pořád jako jediné MMO si může dovolit měsíční poplatky, takže pořád na hře vydělávají. 

      • "tak pořád jako jediné MMO si může dovolit měsíční poplatky, takže pořád na hře vydělávají. "

        Eh. Říká ti něco FF XIV. Podívej se na ty čísla, co ta hra má. Budeš překvapen.

        • Reeki

          FF nemá měsíční poplatky a navíc je to korejská hopsacka. PS vyzkoušel jsem to a smazal, pro mě hra o ničem. 

          • Víc blábolů bys už do toho svého příspěvku napsat nemohl... FREE verze FFXIV je pouze do 70 levelu, navíc má spousty omezení jako například nemožnost hrát s někým v partě apod. Pokud chceš hrát na srovnatelné úrovni jako např. ve WoW, musíš platit měsíční poplatky. Hopsačka to není určitě a "korejská"? Tak to asi těžko, když je to japonská hra.

            • Ale ty ťuňto, nejde o korejskou, ale asijskou hopsáčku a
              vyjde to nastejno, hra je možná v Asii a pro tebe modla, ale pro mě je to
              neskutečně nudná hra a i když jsem se 2x pokoušel, aby mě to začalo bavit, tak FF
              patří mezi to nejhorší, co jsem v žánru MMO hrál a že jsem již toho hrál
              opravdu dost, to už i ta zrušená TERA, měla v sobě daleko větší hratelnost,
              než tento asijský skvost. Takže si klidně plať své měsíční poplatky a buď rád,
              že tě to baví. 

              • Reakce na příspěvek:

                Já to nehraji, jen mám všeobecný přehled... To koukám, většině diskutujících chybí. Hlavně napsat nějaké moudro z vlastní hlavy, protože oni mají ty zkušenosti a svou pravdu. Věcná argumentace na bodu mrazu, ale hlavně že "pro mě je to nudná hra". Oukej. 

                • Reeki

                  Reakce na příspěvek:

                  Není nad to psát o něčem co jsi vlastně nehrál, bravo clap clap, dále s tebou nemá smysl o čemkoli psát,. PS nezapomeň si dát lile lol. 

                  • Reakce na příspěvek:

                    proč píšeš ze dvou účtu Reeki?

                    Jinak předplatné stojí 12,99 dolarů, hra má to skoro 20 milionů hráčů, což je 4krát více než WoW. 

                    Na takové čísla se WoW nikdy nepodívalo, je to suverénně nejúspěšnější mmorpg současnosti.

                    Poslední datadisk má hodnocení 92% od kritiků.

                    https://www.metacritic.com/game/final-fantasy-xiv-endwalker/

                    Tvůj názor je úplně nepodstatný, protože jsi neviděl tamní endgame ani z rychlíku, už tvoje fauly ve stylu"korejská hopsačka" tě vylučuje ze seriozní debaty. 

                    • Reeki

                      Reakce na příspěvek:

                      Sice jsem již na ty tvoje plky nechtěl reagovat, jelikož o hře víš vše nejlépe  protože jsi hru vůbec nehrál, být tebou  raději pomlčím o nějaké seriózní debatě, jelikož nemáš ani ponětí co to slovo znamená. PS korejská nebo asijská je to fuk, je to jen nudná hopsacka, kterou ty nezměníš. 

                      • Reakce na příspěvek:

                        A chápeš, že se tu bavíš se dvěma naprosto odlišnýma lidma? Asi ne, viď... Já a Akatosh nejsme jeden a ten samý člověk, ty zabržděnče. Pouze máme shodný a faktický názor (poukazujeme a vyvracíme tvé nepodložené lži).

                        K tomu že FFXIV nehraji. Ano, přes 3 roky jsem v té hře nebyl a už ani nebudu, protože jsem se herně posunul jinam (po 14 letech ve WoW a 5 letech ve FFXIV). To ale neznamená, že pokud něco aktuálně nehraji, ale hrál jsem, se nemohu dál zajímat informačně o to, jak ta hra dál i bez mé přítomnosti funguje a jak se mění. Viz. ten trial, který zdárně popíráš a místo věcné argumentace dál jen verbálně napadáš dva různé lidi s fakty o hře, o které ani netušíš, v jaké zemi vznikla.

                        Máš pravdu. Dál se nemá cenu s tebou bavit, protože takových nýmandů je na internetu stejné množství, jako fotbalových trenérů, epidemiologů a odborníků na válku na Ukrajině případně odborníků na Izraelsko-Palestinský konflikt... Je vás zkrátka moc a není výhry s vámi vést jakoukoli diskusi. 

                        Měj se. Někdy bych chtěl být takhle zabedněný. Svět se pak o mnoho jednodušší.

                        • Reeki

                          Reakce na příspěvek:

                          Švejk co používá více účtů a sám sobě si dává laiky,, více není třeba komentovat. 




    • Jako tebe uz nebavi farmit reputaci a dokolecka delat dailyQ ? :)

  • Do pr... to už bude 20 let? Připadám si fakt starej :(

  • Toto bol ešte Blizzcon od Activisonu. Až ten ďalší bude od Microsoftu. Určite príde k nejakým zmenám, možno aj ku finančnej politike. 

    Inak ten CGI trailer vyzerá nádherne. Až som si fakt myslel že ide o "live action".

  • kkING

    Od Legionu je WoW 2 v podstate kazdy novy datac. Uz i vyvojarum snad doslo, ze v dnesni konkurenci neni mozne udelat hru u ktere budou lide sedet porad, at uz je nuti grindovat sebevic. Predstavene zmeny jsou toho dukazem a tak za me velke plus za vsechno co se predstavilo. Paradoxne Metzen a hype kolem nej i prezentace tri datadisku bylo za me to " nejmene zajimave " a naopak to nejlepsi zaznelo v sobotu z ust Iona Hazzikostase ....

    • kkING

      Samozrejme jsou tam i chyby, ktere je doufam budou mrzet. Narazim na 90 dolaru za moznost hrat tri dny drive .... v momente kdy si vsichni hraci plati mesicni poplatky, aby mohli hrat a nekteri treba i na rok dopredu, tak rict, ze musi dat dalsich 90 dolaru je podle me nehoraznost ...

      • twicer

        Nemyslím si že kolem toho přepáleného early accessu bude nějaké velké halo, nejsou první aní poslední a většina kontroverze kolem tohoto řešení zanikne dnem vydání.

  • Nechápu proč už dávno nedělají na WoW 2 s lepší hratelností. Stejně to dopadne tak jak vždy první měsíc tam naběhne hromada lidí zjistí že je to zase to samé a pak se počet aktivních lidí zase propadne. 

    • twicer

      Obří investice s nejistým výsledkem je asi to poslední na co se v současné situaci vté firmě myslí.

  • Konecne to vypada ze maji i nejaky plan a predstavu co vlastne budou delat, tohle nejspise budou vysledky toho navratilce. Zmeny publikovane na blizzconu vypadaji vcelku dobre a konecne si vsimli toho, ze lide hraji vice postav najednou a ne jen maina. 

    • Derp_1337

      "Konecne to vypada ze maji i nejaky plan a predstavu co vlastne budou delat"

      Tohle tvrdili před každým datadiskem. Takže se jedná o klasické marketingové kecy, které nemají moc hluboký základ v realitě.

  • Pocitam, ze z hlediska hratelnosti asi k zadnym zmenam nedojde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit