Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevi nekdo jak vyhodit lano? Hraju celej vikend a nemuzu ho najit a pouzitv zadnym modu hraju na ps4
  • Pěkný gameplay ;-) fakt masakr :D https://www.youtube.com/watch?v=Sq5nU9ffWG4
  • josephd
    Sranda je, že hru nějakým nedopatřením prodávají na GOGu za 19.99 ojro *15* Takže rychle nakupujme, dokud si toho nevšimnou :)
  • Jack1947
    WMD se mi nejvíce líbí návrat ke kořenům a žádné přiblblé nesmysli alá Lovci pokladů"

    Ty stacionární zbraně a tančíky tomu jen dodávají pořádnou promíchanou štábu a ještě umocnují atmosféru červích bitev a kebabu a následných masakrů ( crafting už je jen pomyslná třešinka na dortu) *5*
  • jo, tak přesně kvůli tomuhle jsem jako malej strašně chtěl Amigu....mohl sem jen chtít, tatínek řekl nakakat :-D ale nakonec jsem ho vydindal, ale to už byla éra Red Alerts, System Shocku.....bylo fajn v 94 chodit přes celý město hrát ke kámošovi.....ten kámoš měl kvůli tomu plnej pokoj 8 letej faganů )))))
  • Ahoj,
    hodně lidí tu píše, že to bude zábava na MP, ale není s kým hotseatovat.
    Vytvořil jsem steam groupu, tak se připojte, a můžeme se tam domluvit na nějakých bitkách, až to vyjde. :)
    http://steamcommunity.com/groups/WormsWMDCZ
    Doufám, že Worms zažijou revival :)
  • Lukyz
    Vypadá to krásně, závan nostalgie jako blázen *4*
    Jen si nedokážu představit, zda by mě to dneska bavilo, přeci jen mám veškerou lásku k Worms spojenou s úprkem po posledním zvonění k jednomu ze spolužáků, kde jsme se 4 střídali u jedné klávesnice než dorazili rodiče a od PC nás vyrazili *1*

    Šance se kvůli tomu sejít s přáteli je nula a hrát SP nebo MP s nějakým anonymem už asi nebude ono.

    Každopádně to vypadá fakt dobře *3*
    • No je to jak říkáš, bez někoho ským to pařit, ta zábavnost prostě není taková.
  • Jack1947
    No konečně trval jim ten návrat jen asi 5let *7*
  • aha tohle dostalo 8/10a lítačk avz vesmíru 5/10 *7* *7* *1* *1* *1*
    • nudna a zabugovana litacka....
    • To je celkem jednoduchý - tvůrci Wormů slibovali bitky dvou týmů červíků, který se navzájem likvidujou bizarním arzenálem zbraní. A evidentně dodali bitky dvou týmů červíků, který se navzájem likvidujou bizarním arzenálem zbraní. Srovnej s lítačkou *3*
    • tomekbobek
      Nemůžeš srovnávat červíka s antilopu :D
    • nightborne
      No a?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit