Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všiml si někdo ukradených spritů z Warcraftu 2 ? :) .... Stromky, "světle hnědá popraskaná zem" z Beyond the Dark Portal datadisku atp. :D
  • Uf, co to je??? Vypada to jako vykradenej a zhnusnenej Warcraft 2. S hroznou hudbou.
  • me to prijde jako krizenec warcrafta 2 (grafika + zvuk) a warcrafta 3 (hrdinove a dalsi bordel) no a proc vlastne ne *5*
  • Vyzerá to pekne,určite časom vyskúšam,rád hrám modernejšie hry ale mám moc rád aj retro,trebárs zháňam stále hry na gameboy,gbc,gba,snes a iné a baví ma to.
  • Magister_Peditum
    Jako remaky starých klasik prosím, ale to to musí mít i retro grafiku?
  • Proc hrat tohle, kdyz je tady 12 let stary W3, ktery vypada stokrat lepe, hratelnost je roky probadana a garantovana, jsou tam mody atd. atd. ??? Naprosto zbytecny projekt, leda ze by se hosi ucili programovat a delat hru, potom ok, alespon ziskaji zkusenosti. Ale kdo tohle bude hrat?
    • Námitka. Mnoho mých kamarádů (se kterými jsme hrávali w2 proti sobě) W3 odsoudilo, jako barevně spatlanou hnusnou skvrnu, a odmítali to se mnou hrát. No a jeden z nich hraje W2 online dodneška (myslím že teď na ruský Areně)... takže je vypadat a vypadat.
    • MikeR
      No... tak já sice taky 90% mýho herního času strávím u prověřených klasik, ale "argument" s probádanou a garantovanou hratelností je čistě mimo mísu, to kdybys měl aplikovat obecně, tak nebudeš hrát žádnou novou hru. *1*

      Že Warcraft 3 vypadá stokrát lépe je čistě subjektivní záležitost, mně vždycky přišel hnusnej. Prosím, když se někomu vizuálně líbí, jeho věc, ale nedá se objektivně říct, jestli je hezčí nebo ošklivější než něco jinýho. Navíc protože je tohle opensource, může tomu kdokoliv dát úplně jinou grafiku nebo vyvíjet jiným směrem. Zrovna tak protože je to opensource, není hra omezena na jeden operační systém, teď to jede pod Linuxem a Windows, proč by to časem nemohlo existovat pro Android, OSX, já nevim, klidně třeba *BSD. Vznikaly a vznikaj opensource klony jiných legendárních her (Transport Tycoon, Dune 2, UFO/XCOM, Theme Hospital, Heroes of MM). Některý jsou dneska vymazlený k dokonalosti a hratelnost mají ještě mnohem vyšší než jejich vzor. Jako zrovna OpenTTD, ale taky trvalo roky, než ta hratelnost byla parádní. A lidi je hrajou moc rádi. Proč by se to nemělo podařit tomuhle projektu, kterej navíc není úplnej klon původních Warcraftů, ale přináší navíc jiný věci? Asi to taky ještě bude trvat, ale není důvod, proč by se to nemělo podařit.

      (Jinak, ehem, ne, tohle nezvládne člověk, kterej se učí programovat a dělat hru, na projektu tohoto rozsahu určitě pracujou lidi, který už potřebný zkušenosti maj a dělaj to zkrátka proto, že je to baví.)
      • nechci vám kazit hezkou debatu kluci, ale tohle vychází jednoznačně z grafiky Warcraftu 2, nikoliv Warcraftu 3, to vidí snad každej kdo má oči a hrál ty hry
        • MikeR
          Ale vždyť nikdo neříká, že by snad Wyrmsun měl graficky vycházet z W3. Samozřejmě že vychází z původních Warcraftů. Tady jenom padlo, že W3 vypadá líp než tohle, na což se názory různí. *1*

          Jinak teď jsem Wyrmsun na chvilku vyzkoušel a hraje se to příjemně a dokonce i ta grafika (teda až na UI) mi připadá dokonce hezčí než Warcraft 2, ale samozřejmě to každej může vidět jinak. Jasně, má svoje mouchy a nedodělky viditelný po pár minutách hraní, ale rozhodně má potenciál, už teď to vypadá na dobrou hru a časem bude určitě ještě líp.
  • Vykradacka Warcraftu 2 jako prase, dokonce bych rekl, ze pouziva nektere puvodni zvuky, o stylu grafiky nemluve...
  • Tech odkazů z Warcraftu bude asi tak 90% podle toho jak to vypada.
  • Jako škoda že si z těch kořenů bere i grafiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit