Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych jen podotkl - za téměř absentující scénář a postavy nemůže studio Silicon Knights, ale samo komiksové nakladatelství Marvel, které na hru dohlíželo. "Scénář" ke hře psal jeden z jejich vlastních "expertů", Mike Carey, zodpovědný za obdobně charakterově "mistrně vyšvihnuté" kousky typu X-Men: Legacy. Takže Silicony bych zase až tak nehanil ;)
  • MishKonn
    Tak tohle nikdo nečekal...

    Ne, opravdu, je tu někdo jiný, komu se ta hra nezdála jako totální průs*r už od prvních videí? Na co Activision sáhne, to pos*re.
  • To je sice pěkný, ale kdy tu konečně bude recenze na Serious Sama 3?
  • Pořád lepší než Skyrim...
  • No to jo. Ta malá japonska mě fakt dostala.
  • Sice offtopic, ale nedá mi to, musím se zeptat.
    Kde je recenze na Serious Sam 3? Týden od vydání uběhl a kde nic tu nic. Přitom je to fakt pecka. :)
    • Heh...já ani netušil, že už je venku :)
    • sleepless
      Už se na ní pracuje.
  • Trol.diskuzni
    Určitě to bude lepší než Skyrim. *5*
    • Tak rozhdně tam bude míň bugů. *1*
    • Nechte ho, je proste COOL boy! smekam pred timto idiotem....
    • jsi horsi nez jakakoli vyskakovaci reklama kamo......
    • Podle Vávry určite *3*
    • Malleth
      Ty asi o sympatie Skyrim fanboys moc nestojíš....
      • Lézt do řiti trollovi. Moc pěkné. Lidi spojuje společná nenávist, to jo, ale vopovaž se říct, že jen souhlasíš s jeho konstruktivní kritikou.
        • Malleth
          Nevím kdo tady leze komu do řiti, ale nejde si nevšimnout, že jeho příspěvky mají celkem společný téma a to i u hry, která s tím nemá nic společnýho
  • Pane Vojtíšek, zopakujte si pravidla pro psaní čárek. Ta recenze je minimálně po gramatické stránce děs :)
    • Aby ses neposral...
      • Je úžasné, jak občas stačí jen 3 slova na to, aby si člověk udělal obrázek o inteligenci a celkové mentalitě jedince.
        • nechci se ho nejak prekotne zastavat ale dyt ma pravdu. Hrabete se v gramatice jak stara selka ve hnoji. Kdyby z toho vzniklo nejake nedorozumeni pak ok ale snad mate mozek abyste mohl udelat drobnou korekci a v hlave si text orpavit tak at mu rozumite. Navic v pripade ze najdu chybu tak ji poslou rovnou panu sefredaktorovi na mail nebo autorovi clanku a nebudu to tady rozplacavat po diskuzi a cekat az me nekdo prijde poplacat v jeho pripade pokalet na zada
          • presne tak , prijde mi trapne rozebirat gramatiku nekoho ( i kdyz by se to TU nemelo stavat ale sme jen lidi... ) navic kdyz tomu bez problemu rozumim. Byt tam nejake slovo menici vyznam tak to pochopim ale zabyvat se carkama mi prijde trosku detinsky :)
      • Velmi duchaplné. Ale na druhou stranu, co se taky dá čekat, že...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit