Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic by mě nepotěšilo víc, než kdyby ta hra byla stejně dobrá, jako předchozí díly. Opravdu. Ale tato hra je již nenapravitelně zničena. Snad vyjde ještě aspoň jedno X, které bude důstojným pokračováním série.
  • pořád platí, že nejlepší Xko je X3 albion prelude + mode X3 rebalance mode
  • Nadále platí, že XKo je po vydání prakticky nehratelné, za rok dobré, za dva roky výborné.
    • walltar
      No já se bojím, že tohle Xko nebude výborné nikdy .... už základní mechaniky téhle hry jsou špatně navržené.
  • Jack1947
    Jim uz bohuzel odzvonilo... skoda. *9*
    • PreidaQ
      Drž pec! Jen až přestanou blbnout a udělají zase "normální" Xko a pak ho eventuálně ještě pořádně odladí, tak zase ukážou všem, že jsou vyjímeční.
      • walltar
        Otázka je, kolik lidí bude mít v téhle nadcházející konkurenci zájem o nové Xko ... po tom co předvedli teď. Ale za tu dobu co jim bude trvat novou hru vydat už by na to mohlo hodně lidí zapomenout. Každopádně si myslím, že Egosoft těžil hlavně z toho že neměl konkurenci ... což se teď celkem mění. Doufám, že nás po SC a Elite čekají další velké tituly, které trochu oživí žánr vesmírných simulátorů.
        • Tak ono s každým Xkem byly po vydání problémy. Ale nakonec to vždy za náký čas doladili a byla z toho skvělá hra.Věřím že se jim to povede i s Rebirth.
        • Jack1947
          Bylo by na casy, je to nedostatkove tema na vsech platformach cozje skoda. *9*
  • Ravenshot
    Osobně mi to přijde pořád málo na to, jak obrovsky jsem byl zklamán, když jsem tu hru poprvé zapnul. Určitě ji budu pořád sledovat a čekat, až se změní k nepoznání.
  • kde je recenze?
  • Dildo_Vagins
    Přidali tam toho fakt hodně, ale ta optimalizace pořád stojí za h0vno, v některejch sektorech 80+ fps a vněkterejch zas 18 fps. Nechápu.
  • XXHUGOXX
    Skúsim tomu dať šancu. *4*
    • ty vole to co sem zas nejakej maďar vlezl to nemate vlastni stranky *6*
      • Tento expert este mozno nebol ani na svete ked sme lozili na jaydee.cz z kt. potom vyrastlo Tiscali Games.
      • XXHUGOXX
        ?
      • mame, ale bavi nas nasierat teba *2*
    • walltar
      Já už ne ... Ten týden to vydržím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit