Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Základní hru jsem už dávno dohrál v tom módu, kde se nedá ukládat. Byl to solidní adrenalin. Je to hnedka jiný kafe, když nejde udělat "load" v okamžiku kdy se něco nepěkně pokazí.

    Nedávno jsem si s radostí opět rozjel UFO: Afterlight a ten real-time-pauzovací mód mi přijde zábavnější něž tahy.
  • To jsem vážně jedinej, kdo si všimnul, že už se ufoni nechovaj jako pohybující se spawn pointy, ale jako normální jednotky? Tj. když je poprvé uvidíte, tak se nerozeběhnou do všech stran jako parta švábů. Doufám, že to není jen pro demo...
    • Ja bych skoro rekl, ze to je demo. Nebo teda tutorial - viz sipky, kam pohnout pajdulaky a tak. Obavam se nejhorsiho.
  • Nove Ufo je pro pametniky cele serie vyslovenou urážkou...
    Obsahove chude, porad dokolečka to same...
    A tahle strategie, vydat hru tak osekanou, aby z ni zbyla jen kostra a pak vydavat jedno DLC za druhym, ze v podstate aby to byla kompletni hra, bude si muset clovek priplatit několikanásobek ceny puvodni hry je k zbliti...

    Hrozne zklamani...
    • Jason_dinAlt
      Hrál jsem obě hry a obě se mi líbily. Výbotné tahové strategické hry. Neudělal jsem totiž tu chybu, že jsem je srovnával a tak jsem nehledal herní prvky z té původní i v té nové.
      Za zklamání můžeš děkovat spíše sám sobě a to kvůli svému nesprávnému očekávání.
      Existuje pár více či méně zdařilích re-maků původního ufa, takže v tvém případě bych svoji pozornost zaměřil spíše tímto směrem. Tam byla primární snaha držet se původního konceptu.
      • Jasne. Takze az vyjde nova hra s nazvem Need for Speed,tak od toho nemam ocekavat Need for Speed protoze jde o hru s jinymi prvky.
        • Jason_dinAlt
          V podstatě ano. Například v nové verzi nebude "policejní mód", kterej ty si tam chtěl mít. Tvoje očekávání může být v rozporu s tím co vyrobce vytvoří a pak budeš jen zbytečně zklamanej.
          • Problem neni v novych nebo upravenych vecech ve hre(i kdyz ten nesmyslny kolovy system v novem UFU jsem dodnes nerozdychal-mimo jine),ale v tom,ze nektera herni studia si pokracovani slavne serie s novymi prvky (jak to bylo prezentovano,nemel to byt remake) predstavuji v realu tak,ze proste vsechno dobre osekaji a pokud neco noveho vubec pridaji, pak jen aby se nereklo. A to je proste pripad noveho UFA. Ano,muze to hrace oslovit. Treba uz jen i proto,ze nove turn -based strategie vlastne vubec nevychazi.
            Ale neni to XCOM. Proc tomu nedali jine jmeno? (odpoved je myslim kazdemu jasna) Pak by aspon tolik lidi nebylo zklamanych.
  • Z videa jsem pochopil, ze tam porad bude mod overwatch... a AI ufounu s tim samozrejme bude "pocitat" takze budou kempit dokud je neobjevim a pak, az je objevim, tak budou zase kempit. Me to video nepresvedcilo o zmenach v mechanice, ktere me na puvodni hre stvaly.

    Tim myslim ty 2 pohybove body a neustale kempeni :)
  • zlaty xenonauti, todle je uz proste jenom rejzovani :-/
  • no chranil jsem lidstvo pred emzaky a ted mam v tymu mutanty a kyborgy....neni duvod nekoho ochranovat, to uz nejsou lide
    • Ufo: Aftershock si asi nehrál co? -.-
  • TheGGG
    Těším se a moc, xcom EU je nejlepší tahová hra vůbec. Tento datadisk obohatí už tak skvělou hru.
    • Jason_dinAlt
      Přesnější bude, když napíšeš: "Je to pro MĚ nejlepší tahová hra vůbec."
      Sto lidí, sto chutí.
  • jan.pospisil.35
    Mno. Nevim jestli do toho pudu těšil sem se na nové zbraně které přinesou nové taktiky ale tohle vypadá jen jako zvíšení urovně stávajících schopností. A ten mech se mi teda ale vůbec nelíbí.
    • tam je nejakej mech??? kde??
      • jan.pospisil.35
        dobře tak exoskelet. ale to je vlastně taky mech. a jestli nevíč co je mech tak to zadej do googlu nebo jukni na Aj wikipedii
        • On myslel lisejnik...
          • jan.pospisil.35
            proto pisu AJ wiki v cesky najde rostlinu
  • hm sniper kterej muze strilet potom co udela par kroku... to uz je moc lehky xD
    • Jason_dinAlt
      Imho to nevadí. Ten sniper nestřílí na nějaké extra vzdálené cíle, takže nemusí čekat až se mu zklidní tep.
    • To bylo už v původní hře *7*
  • Ethy
    Mě by jenom zajímalo kolik to tak bude stát a jestli to přidá nějakej alternativní konec, nebo jestli to vyloženě přidá jenom někam do prostředku hry pár fíčur. Rád bych aby ta hra celkově byla delší.
    • 30euro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit