Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je to ufo, nebo to neni ufo... Je tam videt laborka, vrtulnik. Akorat to asi bude typu HL, kde se tim budeme jenom prochazet a sem tam dostanem novou zbran. Fuj. Bioshoku bylo dost. Maj na to jeste rok, co takhle z toho udelat ufo ?
  • :) Doufal jsem v pohled jako v Hired Guns na Amize ... trocha té strategie a RPG v realtimu , co člen týmu to vlastní okno , vývoj , mise , příběh v pozadí ... sackra asi se chci pořád dobře bavit ,ale hry se mezitím změnily na procházku virtuální střelnicí a čím dál víc recenzentů začíná trpět stejnou mainstreamovou (až " musí si to zahrát i ta poslední kuchta od sporáku") demencí .
  • Každá hra která jakkoli ideologicky navazuje na slavného předchůdce si změnou žánru říká o pořádný kopanec do hýždí svých tvůrců (jako byInterceptor a Enforcer tehdy nestačilyl)
    Pokud mám hodnotit z toho co jsem zatím viděl , tak .... pánové fakt čím dál horší . FPS pažit a odosobnění jaké předvádí zdejší emzáci jsem už dlouho nikde nezažil . Svět napadl Tron ? WTF... *11*
  • nemit to v nazvu X-COM tak se o tom nikde nepise
    • rancor1223
      Ale ano, píše, vždyť na tom dělají vývojáři Bioshocku..
      • Asi tak nějak .....
  • Koukám že dnes už už většina hodnotí hru jen podle trailerů a prvního dojmu. Na grafiku z vysoka kašlu. System Shock 2 když vyšel, byl graficky sto let za opicema, to samé Deus Ex a uškodilo to nějak jejich geniální hratelnosti? Ne!
    Pro mě je nadějné, že to dělá stejné studio, které udělalo jednu z nejlepších a nejoriginálnějších her na pomezí FPSa RPG, posledních let a i když na původní UFO/XCOM nedám dopustit, tohle by mohlo mít tu správnou šťávu.
    • rancor1223
      Víceméně se dá souhlasit že "to bude mít šťávu".. Ovšem ta šťáva XCOM, to asi nebude, zdůrazňuji asi, protože dle nového traileru ta vypadá jako akční sci-fi koridirovka.. Samozdřejmě, bez infa to je zhola nemožné posoudit, ale tenhle dojem to ve mě budí..
      V prvním traileru jsem naopak viděl atmosféru a snahu přežít, trochu toho vyšetřování, to se mi fakt líbilo! Grafická stránka, no já jsem na vážkách jestli je to"trochu komix" nebo se mi to jen zdá, každopádně to není špatné.. Stále mám naději, že to totálně nepos*rou..
  • Tak první trailery byly bomba, moc se mi líbily, ale tohle...a na to, že to má vyjít za rok, je ta grafická stránka už teď zastaralá...
  • Kdo z Vás si snad myslel, že dojde k renezanci původní hry? Mně se původní nápad a videa tohoto dílu ze začátku velmi líbila, novým trailerem už půjde mimo mě. Ale kdo ví, jak nakonec dopadne...
    • rancor1223
      Naprosto souhlasím, první trailer se mi skutečně líbil a vlastně jediné "divné" byla ta grafika, zbytek vypadal skvěle! Ale tohle? První co mě napadlo bylo něco mezi Call of Duty a Halo..
      • No mne napadl Homefront ..... a to je hoooodně špatný
  • Dalsi modla mrtva...
  • mně Xcom nic moc neříká, ale první trailer mi přišel mnohem zajimavější.. o původní hře nevim dalo by se říct nic, ale představoval jsem si, právě jak bylo v traileru... hrajete za týpka, máte parťáka, provádíte detektivní práci ohledně paranormálních (mimozemských) jevů, pracujete pro organizaci, která vám dává vybavení, vylepšujete ho atd.. tohle doopravdy nebylo zajimavé ani trochu..
  • Boze to radsi mohli udelat remake x-com apocalypse to byla apson poradna rezba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit