Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli by hlavně upravit reakční čas nepřátel, protože je to fakt extrémní. Ať se člověk snažil jak chtěl, nemohl vystřelit dřív aniž by to do něj už solili. Ani v konzoli to upravit nešlo.
  • kubi-wan
    Náhodou, Xen se mi v původní hře dost líbil... asi nikdo neumíte skákat *1*
  • myslel jsem že spoplatňovani modu na steamu zakazali. ale ukazuje se že nekteri vyvoleni maji holt výjimku... Navíc je ten mod v early accesu *7*
    • Je to plne funkcna hra a je na nej vidiet kopu prace. Mod je nieoc uplne ineho. Nesud, ked nevies.
  • Xen už je, akorát ho splichtil někdo jiný a spoustu dalších věcí, co v BM nebyly:
    https://uloz.to/!awhcV6vkr/black-mesa-7z
  • Jak ctu komenty se vzpominky na prvni setkani s hl tak na me padla nostalgicka vlna a dnes dam hl1 puvodni verzy snad me to nadseni neopadne nez vypadnu z prace.
    • Ja som si dal HL1 asi dva roky dozadu znovu a komplet a bavil sa viac, ako pri vacsine dnesnej produkcie.
  • HL bola pred sedemnástimi rokmi moja prvá fps hra na PC. Som vtedy oči otváral, že také niečo vôbec existuje. Príbeh, grafika, akcia. Preto mi HL ostal navždy zarytý v hlave a stále je v mojich TOP 3 FPS. Ten spôsob rozprávania príbehu cez hranie bol super (žiadne prestrihové scény a pod.)... Škoda, že dnes je fpsiek ako šafránu, hlavne mám rád tie, ktoré majú aj nejaký príbeh. Naposledy to bol možno Wolfenstein NO. Inak je to bieda na čele s CoD...
  • uaxpk
    No paráda. Jsem zvědavý, jak bude Xen vypadat - tato část v původní HL je opravdu nejhorší (zato v Opposing Force je to naopak). První část Black Mesa je naprosto výborná, ale trochu mě vadí, že už je placená (mám ještě zadarmo).
    • kostejnesmrtelny
      Jde o jinej "produkt". Ta placená verze obsahuje spoustu vylepšení proti klasickýmu modu - textury, mechaniky míření, překopanou AI HECU mariňáků atd.

      Podrobnosti:
      https://steamcommunity.com/app/362890/discussions/0/458606877329949428/
      • uaxpk
        Aha, dík za upozornění. Myslel jsem, že je to totožné jako původní verze. Kupuji.
  • Pamatuju, jak kamarád přinesl Half Life, nainstalovali jsme a koukali na to, jak jedeme lanovkou do práce. Valili jsme oči, 3D grafika byla v té době překrásná. Hru jsem pak hrál, ale nedohrál, protože zase tak moc mě nebavila a tehdy jsem ještě nevěděl, že to bude legenda :-) Jestli ten remake dotáhnou, konečně si zahraju HL1 až do konce.
    • Inquisitor
      Jo kámoš už měl tenkrát dokonce i 3dfx kartu, to jsme čuměli na drát :)
    • Měl jsem to úplně stejně, taky jsem to nedohrál tenkrát. Bylo mi 12 a zrovna ten rok jsem dostal k Vánocům prvního kompa Penťáka dvojku :D *5*
  • spoock
    Až tu Black Mesu dodělají, tak si ji konečně budu chtít i zahrát.
  • Má smysl něco lepit na 20 starou hujdu?
    • Blue.Shark
      Zahraj si to a odpovíš si sám.
    • Určitě to má větší smysl, než tvůj dotaz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit