Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted se mivybavili interstellar marines :D
  • Přirovnání k Warhammer?...Jako vážně? *15*
  • No nevim prijde mi to spis jak AvP nez Warhammer...
    • Ja jsem si vzpomněl spis na incubation. Takovou hru bych ocenil. Ale kdyz to vyviji gaijiin ... kdo vi co z toho bude.
  • MickeyMutant
    Hra, která vypadá jako AvP bez predátora, kde se proháněj xenomorfové s colonial marines vykrádá Warhammer? No proč ne, i tak se na to dá koukat.

    Kromě "nicneříkající upoutávky a dvou obrázků" jsou k dispozici i gameplaye z alfy, Adame. Ty ovšem nejsou přiloženy k tiskové zprávě, ale schované v hloubi jednoho obskurního portálu jménem YouTube. To bys musel složitě hledat, raději dávám odkaz.
    • Veskoslav
      Spíše bych řekl Natural Selection 2 (doporučuji) s krásnou grafikou.
      • Jack1947
        Jo tuhle hovadinu taky ( to byl mod ne? dříve)
    • Jack1947
      Mohla by to být náplast za ten Deathwing, který se moc nepovedl... i když to vypadá zvláštně dá se říct tak jak si to popsal. Svým způsobem mi to trochu přopomíná i BF ( grafikou)
      • Veskoslav
        Bože....
        • Ty jsi si nasel novou modlu? :-)
    • gameplay = hraní
      • Ano Bobe. Normalne si to asi nedokazes ani predstavit, ale odkaz na video co prilozil na konci prispevku je opravdu z hrani. Veril bys tomu? Sila, vid? Drsny!!!
  • Veskoslav
    Mimozemšťan vypadá na kříženec vetřelce a tyranida proti Kasrkinům z Imperiální gardy. Mohli si aspoň dát trochu práce.
  • v pozadí je videt červené kytky (asi mák). Červený mák bude i v Kingdom Come, takže to bude vykrádat i kingdom come - logika autora (pozn.: jedna se o sarkazmus)
  • TheGGG
    ti vojáci teda moc w40k nepřipomínaj, možná nějaký IG regiment, ale ani to ne, monstra super klišé mix všeho možného. Doufám, že tam budou i zajímavější kousky...
  • Tak pokud někdy něco vykradlo w40 tak to byl blizzard a jeho starcraft a jakej to má uspech
  • Spíše než Space Marine model mi to připomíná Imperiální gardu, ale co už. Klidně ať to W40 vykrádá, pokud to bude stát za to. Hry od W40 obecně stojí za to, ale většinou z druhého konce.......takže pokud to bude mít hlavu a patu, bude dobrá hratelnost a nedejbože k tomu i pěkná grafika, tak sem s tím!!!
  • Neni to jen dalsi prvoaprilovy vtipek od Gaijinu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit