Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makres
    Pendulo dělá velmi dobré adventury. Já jsem rád za každou novou adventuru, protože těch dobrých není moc.
  • Tak jako takova predehra pro poradnou adventuru to bylo fajn...ted jeste aby dovalili zbytek.
  • Na to, že je to recenze, tak postrádám obrázky přímo z hraní... Tento systém promo obrázků svého času využíval jeden nejmenovaný dětský parčík s hrama.
    • sleepless
      Kdyz to jde, screenshoty tipeme, kdyz je s tim problem (a nekdy je + konzole), pouzijeme oficialni.
  • jsem si vzpomnel na hru XIII podle uvodniho obrazku, joo to byla parba *2*
  • bozeeee ta dlzka je strasna. za 4 hodinky dohrat hru to je hrozneee
  • Podle mě je to lepší než The next big thing a stále horší než jejich Runaway trilogie. Stejně všichni doufáme v další Runaway nebo starý dobrý broken sword :-).
  • Určitě bych odečel jeden bod za reciklaci lokací a postav z Runaway 3.

    Můžete například srovnat - obrázek číslo 2 v recenzi a čas 1:00 v tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=KUWIojfn5Mg&feature=relmfu
    • Nemyslim si, ze je to recyklace. Spis takovy easter egg pro fandy jejich her
      • Jinak, já rozhodně fanoušek Runaway jsem (jinak bych si toho nejspíš nevšimnul), ale jak vidíš moc mě to nepobavilo.
        • Ja jsem taky obrovsky fanda Runaway(: Dohral jsem vsechny dily

          a tak pulku The next big thing
      • Divné, že se to třeba takto u CoD nebere. Rozhodně je hra docela krátká a ještě využívají lokace a postavy z předchozích her, omlouvá je snad jen nízká cena.
        • Polovina CoD her je jeden velky Easter egg(:
  • Yesterday příjemně překvapil a musím uznat, že španělští Pendulo umí skvěle podat i vážný příběh a především jej napsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit