Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že bude mulťák. 20 pobíhajících koz. to bude paráda
  • Jack1947
    Jo to bude prca... neskutecna konecne i koza bude mit vlastni hru... pristeby mohli bejt kravy,kone ( aha ty uz maj) berani, byci... atp... moznosti je spousta jen si to chce pekne vybrat a utvorit k obrazu svemu. *4*
  • Llour
    Watch Goats
    • Goat Wars 2
      • Jack1947
        War goats. *3* Call of goats!... atp... *15*
    • Gout Theft Auto VI
  • na tom dela bohemka? oni delaji takove zabugovane a nudne hry (arma) *11*
  • Konečně pořádná hra! :) Jen doufám, že nebude plná všemožných DLC. :( xD
    • Nějak mi v tom chybí RPG prvky :) každý chce přece svoji kozu vylepšovat :)
      • Jen si pod tím představ tu kozu...

        http://www.youtube.com/watch?v=FnF2ROKtdMY *1*
    • bude k tomu DLC jako kr@va
      • V prvnim prej bude nová postava kozla :O
  • kickasl
    Indie originalni kickstarterem nastartovany simulator kozy s podtextem psychologie znudeneho kapitalistickeho trhu. Jasnych 10/10 uz predem a opovazte se dat neco jinyho! A kdo nesouhlasi je mainstream casual only konzolovi/pc pokrytec, ktery nedokaze ocenit pravou krasu.
    • maros.goc
      Ja by som mozno dal aj 11tku, ved ta skryta podstata kritiky konzumneho sposobu zivota spolu s poukazanim na barbarske zvyky masového priemyslu Halal je viac nez jasna... Clovek ked si k tomu pripocita dokonaly podtext zlého ovladania ako zámerný truc vyvojarov voci modernym hram kde sa vdaka dokonalej fyzike spravaju postavy prakticky realisticky, co znamena mainstreamovo, musime tvorcom minimalne zatlieskat za tu ich trefnu studiu moderneho povrchneho hraca a priamy vysmech celemu AAA priemyslu.
      IGN 9/10, Total biscuit - the best and the most enjoyable game I have ever played in my entire life, Destructoid (Jim Stering) - fak da mainztream 10/10
  • Ak by to vyrobilo EA okamžite by na to bol spravený DLC :D
    • no tak jiste dnes se DLC preci vyvyji jiz pri dokoncovani hry, samozrejmne pracuje na nem vzdy zvlastni tym, rozhodne to neni ze by nekdo neco vyndal z puvodni hry *1*
  • zdeeneek
    Po minach a solitaire dalsi PC exkluzivitka - co by za takovou bozarnu dali majitele topinkovacu. Jeste nekdo pochybuje, ktera platforma vladne hernimu trhu?! *1*
  • a pak si člověk přečte ty kecy od AAA firem a jejich analytiků, jak lidi nemaj rádi nové značky nebo nedej bože úplně nové téma... aha?
  • Ja bych radsi Goatse simulator :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit