Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporucuju tohle video abyste videli o co jde kdyz rikam ze Guild 3 je podvod:

    https://www.youtube.com/watch?v=d4IARPEnILo&feature=youtu.be&t=3m50s

    Ten chudak bohuzel nevi do ceho jde, koupil to stejne jako ja hned prvni minutu prodeje a to video delal hned jak to koupil, takze je to dost funny *15*
  • Pokud by nekoho zajimalo, tak tady je permanentne doplnovanej vypis toho v jakym stavu hra aktualne je http://steamcommunity.com/app/311260/discussions/0/1520386297682882831/
  • Na tohle bacha. Byl jsem jeden z prvnich co to koupil, platil jsem asi 30s po vydani EA, tak moc jsem tomu fandil a tesil se.
    Refundoval jsem to asi za 15 minut.

    Mam EA radsi nez plny hry, protoze to clovek muze hrat roky a porad tam pribejvaji novy veci, mam jich hodne, takze vim ze to je plny bugu a nevadi mi to.

    Tohle je ale jina kava, hra je z poloviny uplne nedodelana, spousta prvku i vcetne GUI!!! je nahrazena pouze obrazkovymi placeholdery, GUI vubec nefunguje, kazdou minutu pada do windows, klikani chvili nefunguje, chvili jo, spatne se renderuji 3d modely domu, dokonce i menu s nastavenim je nefunkcni screenshot!!! *11*

    No proste Guild 3 je za posledni rok pouze podvod, celou dobu povidali jak to chteji mit odladeny a dokonaly a proto to zase o rok odkladaj. No a potom vyjde tohle.

    Podle me je to tak v 50% vyvoje, jsem si minimalne jistej ze to neni ani alfa.
    • Trolle tady máš něco aby si se trošku přiučil co je to EA
      https://en.wikipedia.org/wiki/Early_access
      • Tak asi budu také za trolla, ale hru jsem také refundoval...
        To, že hra není dodělaná mi nevadí hrál jsem dost EA abych na to byl připravený. Chyby v texturách neřeším, problém s ekonomickým modelem také ne. To, že mi hra při nastavení grafiky na max padala prakticky okamžitě po najetí do hry (ne do menu aby nedošlo k omylu) bych také překousl (prostě budu hrát na nižší nastavení), ale když mi hra padala bez ohledu na nastavení tak to mi trošku vadí... jedna věc je řešit bugy, lagy atd a něco zcela jiného je mít hru ve které jsem po hodině hraní hrál max pět minut v celku a ve finále (než jsem se naštval a hru odinstaloval a refundoval) jsem trávil víc času najížděním do hry než samotným hraním, pokud mi hra padne za méně jak minutu hraní tak je něco hodně špatně.
        Chápu, že zatím nemají hru optimalizovanou pro všechen HW(pro info i7 7700K, 32GB RAM, Nvidia GTX 1080Ti), ale dokud hra bude u mě padat co minutu tak ji prostě spouštět nebudu (a tedy nemám důvod ji ani vlastnit)...
      • Koupil sis tu hru? Hrajes to?
        • Ne já to nehraju ale testuju :-* , Pokud chceš hrát hry .Tak hraj copletní verze ne EA

          Vyvojaří potřebují abys to testoval ne hrál a všechny bugs nechal pro sebe.

          Měl sis to koupit o rok pozdější pokud tě nebaví dělat testera......... v EA
          • Ja to refundoval, koupim to mozna tak za 2 roky, driv to totiz v podobe co od toho ocekavam nebude.
        • hrál jsem to, blbnou tam textury a jsou tam chyby, Economický system tam zatím nejde prodáš to cena se nesníží atd... To je normální u EA. Jak vypadal Dayz nebo jiné hry na začátku EA
          • Hmm tak ted si poprve myslim ze nejsi agent distributora :-)
            Mas ode me +
    • Proč je to asi EA, protože je tam plno bugu a je to nedodělaný...... A ty si nato stěžuješ, když to máš očekávat *4*
  • The Guild 2 se všemi modifikacemi rozhodně nejlepší středověká hra svého žánru, takové The Sims, Capitalism 2 a Crusader Kings dohromady zasazené do středověku, na The Guild 3 čekám už přes dva roky, jdu pařit Early Access.
  • U dvojky som strávil stovky hodín a bolo to skvelé (hlavne s tým modom). Síce niektoré bugy zamrzeli, ale bolo to skvelé. Na trojku sa teším. Ešte ale počkám, pretože súčasný stav hry je vraj dosť nedorobený. Takže kúpim o niečo neskôr, ale kúpim. Držím palce tvorcom.
  • Europa 1400: The guild byla perfektní, strašně rád jsem ji hrál a ještě se k ní po letech vracel. Objevila se i webová hra na motivy té hry a taky to bylo dost zábavné, o to víc mě mrzelo, když webovou hru zrušili. doufám, že 3 díl bude stát za to! No nic, díky za připomenutí, jdu ve svých hrách vyhrabat instalačku jedničky a dám si pár hodin :-)
    • Zrovna ji zapinam, jednicka je asi tak 2x lepsi nez 2ka, na 3ku zapomen jak pisu vyse.
      Jdu upgradovat hospodu na 3. level a az to dohraju, zacnu asi parfumera v parizi *2*
  • Prvni dil The Guild byla na svou dobu skvela zalezitost a tak po divne dvojce prubezne pokukuju i po tretim dilu, jestli nevylepsi reputaci teto serie. Ale podle reakci na early access je soucasny stav tak spatny, ze se obavam, ze ji v brzke dobe nejspise nevylepsi. A byl by prekvapen, kdyby i po vydani nebyla hra suzovana chybami a problemy, s ohledem na to jak dlouho uz trojku delaji a v jakem je ted stavu. Mno uvidime...
    • Nevylepsi. Je to jen muj nazor, ale podle me jsou pouze tyto moznosti (razeno podle pravdepodobnosti):
      1) hru vydaji do pul roku a bude to odpad (protoze tam chybi tak 3 roky vyvoje, je to opravdu pahyl)
      Tim schrabnou prachy a nastvou komunitu, ktera se vrati ke starym dilum, hra dopadne na steamu jako silent hunter 5
      2) Budou to chtit dodelat a stravi na tom opravdu jeste roky, urcite na tom vydelaji, ale bude je to stat jeste hodne nervu a prace
      3) Hru skartujou, vratej lidem penize a pujdou od toho

      viz muj prispevek vyse.
      • Pěkně ti jde trollit a stěžovat si na EA ( První si zjistí co je to vyznám než si začneš stěžovat na hru )
        • Hmm pekne jsi to tu vsechno projel dislikama pro me a likama sam pro sve blaboly jen co je pravda *4*
          To by me fakt zajimalo z jakyho duvodu tu hru tolik branis.

          Kazdej to zkusil potvrdi ze Guild 3 neni EA ale scam.
  • XorxoxTalarius
    Jako vypada to super, ale pockam si teda na plnou verzi, tricet euro je tricet euro a ne ze by ted zrovna nebylo co hrat. Navic uz puvodni tituly mely vic nez jen male mouchy,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit