Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Puvodni hru neznam ani jsem nehral, ale na prvni pohled mi to pripada jako Godus. Kazdopadne PixelArt mam rad takze si to zahraju :]
  • To musim mít! *5*
  • Vy dole, uvědomujete si, že je to remake hodně staré hry, který si kladl za cíl zachovat její atmosféru a charakter? Tady se fakt na pixely nehraje.
    • Pokud zremakují myšlenku, zremakují zpracování, zremakují atmosféru... jaký smysl má ten remake potom hrát? To je pouhé cizopasnictví a sázka na nostalgii, nic jiného..
      • Možná ten smysl, že je to kompatibilní se současnými počítači a systémy? Že nemusíš používat emulátory a hledat na půdě CRT monitor?

        A možná ten, že tam třeba vylepšili nedostatky, které původní hra, podle autorů, měla?
        • Populous z GOGu jede i na Win8 *3* . To co oni dělají je podobné jako vyměnit v autě volant a nárazník, zbytek nechat a prodávat jako nový model :)
          • Mně je jedno, jestli to jede na Win8. Já nemám CRT monitor, abych si to mohl zahrát bez rozmazání obrazu kvůli nenativního rozlišení pro LCD.
    • Méé, méé, pixely, méé, atmoška, méé, méé, charakter, méé. Kokotina je to.
      • Ty asi neznáš původní hru, že?
  • Vypadá to jako s**čka. *12*
    • JJ, pěknej hnus. A devoluce PC her pokračuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit