Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...a za spatne videohry moze Barbie a Ken od Mattelu...
  • Tohle je sice hezký, ale pláče se zde úplně zbytečně, točí se prostě to co lidi chtěji vidět, to co chtěji vidět masy, a ty baví blockbustery s čubkama, spousty triků, jednoduchý děj, komiksový adaptace, upíři, kouzlení, fantasy srágory atd. tohle už několik let prostě frčí a stádo to chce, co chtěji vidět ostatní po tom je upřímně producentům asi kulový, neni to charita, ale byznys, točí se to co vydělá, kdyby si už lidi konečně uvědomili, že 80% populace je opravdu jen ten těžkej průměr, kterýmu se tohle prostě líbí, tak by se nikdo něčemu takovýmu nedivil jako tady pan Billy Bob.
  • seš kretén
    • Možná, ale nikdy to nepřipustím, dokud tvůj čtvrtmozek nevyplodí nějakou rozumnou argumentaci toho, proč jsem kretén. Takhle mi to spíš příjde, že jsi kretén ty, protože bezdůvodně(a jestli odůvodněně, tak bez uvedení důvodu) urážíš na diskusi a taky jsou kreténi tví rodiče nebo dozorci v případě, že jsi chovancem v ústavu pro duševně choré(jestli nejsi, tak bys určitě měl o této možnosti popřemýšlet). Prostě kdokoli se o tebe stará/vychovává tě, je taky kretén, protože ti dovoluje psát do diskusí.
  • Typicky omezený jižanský názor. Thornton je skvělý herec, scénárista a režisér, ale zdá se, že kecá o věcech, kterým nerozumí. Za pokles kvality filmů můžou hlavně studia, která nejsou ochotna dát peníze na filmy, které mají menší šanci prorazit u širšího publika. A to, stejně jako u literatury, jsou ty, které nenutí diváka příliš přemýšlet.
    Osobně jsem si ale nevšiml, že by v dnešní době nějak extrémně přibývalo akčních výplachů. Těmi nejhloupějšími a příběhově nejplytčejšími jsou přece proslulá osmdesátá léta, tehdy by se také nedalo říct, že hry davaly zabíjení v nich nějaký vyšší smysl nebo snad poučení. Ale zatímco v herním průmyslu stále přibývá titulů, které se myšlenkově a příběhově blíží kvalitnějším filmům, v kinematografii tento trend nevidím. Spíš je to tak, že hry dospívají, zatímco filmovým tvůrcům dochází nápady a celý filmový průmysl tedy naopak ochabuje.
    Celá Thorntonova analogie je zcela zcestná a nehledal bych v ní nic víc, než potřebu upoutat na sebe a na film, ve kterém hraje, který má mimochodem klišoidní nápad zápletku až hamba, takže opravdu nechápu, v čem je smysl nějakého poučení o násilí, když tu bylo už Xkrát. Thorntone, vážně, jdi radši napsat nějaký skvělý scénář a nemel hovadiny, to nemáš zapotřebí. Díky
  • Tak nejak nevim, co je jineho na filmu z traileru: Svalnaty rambo, neomylny strelec a ridic, ktereho nikdo ani neskrabne, policie se mu vyhyba... a jeste k tomu kosi "nepratele" jako na jatkach. Mozna by se mel nejdrive podivat sam, co to vlastne toci a pak mluvit sracky.
  • Vůbec nechápu, co jsi tím chtěl říct...
    • Pro FreezingStana.
  • calwin
    najhoršie filmy v histórii sa netočia... takýto zárez je jednoducho somarina a u každého filmu je to individuálne...

    čo sa týka akčných filmov... je pravda že mnoho filmov v ktorých sa nestrielalo to dotiahlo poriadne daleko a zanechalo v divákovi väčší dojem ako u nejakého bournovho mýtu...
  • "Dnešní zabíjení pro zábavu"... Rád bych Billymu připomněl akčňáky osmdesátých let.
  • vždyť režíroval samé sra*ky...
  • To by mě zajímalo, jaké morální poučení s sebou nesly akční béčka 80. let. To je mi fakt záhadou.
    • Všechno jsou to moderní verze mýtu o hrdinovy, který provází lidstvo od pravěku. Jen to dnes není Achilles, ale Rambo nebo Batman. Morální ponaučení? Hmm... řekněme, že každý správný akční hrdina bojuje za správnou věc. Rambo III (paradox!) čistil Afgánistám od zlých Rusů, Rambo IV pomáhal zubožené Barmě od diktátorské armády, Terminátor chránil Johna Conora, jedinou naději lidstva na přežití v budoucnosti, Batman je zase ochránce pořádku a tak dál a tak v bezpočtu variací. A teď si vezmi, že většinou nejde o vojáky ve službách armády, tedy pracující profesionály, ale "ryzí" bojovníky. Kolik takových archetypálních bojovníků máme dnes v počítačových hrách? Wolfenstein (voják), Doom (mariňák), Crysis (voják), Far Cry 2 (žoldák), Gears of War (voják), Modern Warfare (voják), HALO (mariňák) atd. Většinou tedy prosťoučká hra na vojáky, převážně pro americké mozky, které k reálnému dobývání světa přidávají ješte to vrituální (zřejmě abych jejich dobyvačné pudy byly dokonale uspokojeny;). Oproti tomu Gordon Freeman, to je zcela jiné kafe. Obyčejný muž z lidu, který bojuje o vlastní život a v podstatě nemá na výběr jinou než násilnou cestu. Podobně první Far Cry. Vůbec celá tvorba Valve je promyšlenější, takové Left 4 Dead je daleko působivější tím, jak je civilní (byť se zombiemi). Nejlepšími střílečkami byly vždycky ty, ve kterých se objevoval hlavní hrdina vydaný na pospas vlastnímu osudu (System Shock 2, BioShock), bez arzenálu tanků a letadel za zády. Tím mají k filmových akčním filmům u 80. let daleko blíž než válečné akce po vzoru Balck Ops k filmovým válečným filmům. Je zajímavé, že válečnch filmů, ve kterých by jeden člověk vyhrál celou válku, natočených moc nebylo, protože mi tomu zřejmě nikdo nevěřil. V počítačových hrách to však možné je. A těď co je tedy blbější?
    • morální vůbec žídné.Ale vim že hodně kluků diky nim dodnes děla bojové sporty.Což se ti dneska z žádným filmem nestane že by tě inspiroval *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit