Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdou opačným směrem, než by měli jít. Futuristických FPS je mnoho. Netřeba další.
  • Uch, oh... další BF4 DLC. Už né další články o BF4 nebot nás už bolí z toho hlava. O.0
    • Nikdo te to nenuti cist, ty jelito.
  • Battlefield z první světové války...)))

    Nějak si neumim představit, jak by sednul ten adrenalinový (alá call of duty styl) do reálií první světové války...doporučuji radši Verdun a na takový hororový scénář jako je battlefield z 1. sv.v. zapomenout
  • xH4wK
    Pane boze, ten player.. video sa seka, nechce ho preloadnut do konca, vyhodi este aj error, ze sa neda nacitat...
    Kto toto vymyslel nech rovno poda vypoved.

    Je naozaj take tazke pouzivat youtube a odkazy na videa.

    PS: Po zhliadnuti traileru na youtube musim povedat, ze trailer je spraveny velmi pekne.. som zvedavy ake to bude priamo v hre.
    • Kravicka
      Nevim co s tim delas kdyz na 8 let starym PC to mam loadnuty za par sec a nic se neseka na FHD.
  • Tupik
    Ty čtyři nové mapy jsem už zkoušel před vydáním v CTE a jedna je dobrá, zbytek průměr. Jinak BF5 bych nejraději viděl z 2.světové s dnešním grafickým kabátkem a demolicí :). Když hold ne tak mi aspoň zůstane Red Orchestra 2 ta je furt skvělá :) :)
    • RO je zárukou kvality a i zárukou, že když si jí (red orchestru) koupí nějaký fanoušek BFka a skočí do hry a snaží se tam pobíhat, skákat a střílet jak je z BFka zvyklej tak má člověk alespoň potravu pro svojí hladovou pušku...
      • Zkousel jsem RO2 hned po vydani a jedina zaruka byla brutalni davka bugu a par cheateru k tomu. Zlatej BF3/4 po releasu.

        Mozna uz to opravili ale za me to bylo velike zklamani a to mam realisticke strilecky rad.
        • Tak Tripwire neni žádný EA nebo Creative Assembly aby si mohlo vydat zabugovanou hru a ještě je za to lidi chválili ale za mě +, že to všechno opravili a přidali tunu obsahu zdarma, dneska je jediná trojce FPS co hraju, k RO ještě Natural Selection 2 a PlanetSide 2, každá nabízí jiný zážitek, je k nim potřeba určitý "skill" a jsou kvalitně zpracovány...hry typu BF, CoD a podobně tak nemají šanci (BF4 je poslední produkt EA se kterym jsem jim skočil na naviják a oni se mě snažili vykuchat jak rybu)
          • Natural Selection 2 jsem nehral. PlanetSide 2 jsem si zkusil a docela rychle jsem se od neho vratil ke hrani BF.

            Nakonec stejne nejvic hraju War Thunder.
  • epicka nuda

    kto za tohle muze zaplatit penize to mi hlava nebere
  • Miserius
    Celkem se tešim na vecer az vyzkousim, hlavne na zbraň luk za Phantom assignment
    • Mato1987
      a splnil si podmienky na odmknutie toho luku? Ja sa teším ako si večer sadnem k fc4 a môžem okašlať celý final stand, aj tak to bude tak ako pri každom vydaní nového dlc pre bf4 bugfest.
      • Tak prijemnou nudu s FC4. Pro me zklamani, Absolutne nezajimavej pribeh, zadna motivace jit dal. Jen clovek beha po mape a plni ukoly a ani nevi proc. Rozhodovani hned v I.aktu, kterou stranu budu podporovat, aniz bych poradne vedel, co ktera strana chce, my prislo hodne stupidni.
        Mozna se ze po V. aktu neco zmeni, ale zatim tezka nuda. Navic optimalizace - vypada to stejne jako FC3, ale beha to hur.
      • Miserius
        Pokud budou potřeba předchozí 3 phantom ukoly tak to bdu muest dodělat, ale i tak toho už moc neni
        • Mato1987
          no na fóre som čítal, že okrem splnenia tých troch phantom assignmentov budeš porebovať aj heslo pre štvrtý záverečný, aby si vôbec luk mohol odomknúť :D
          • Miserius
            Tak to si vygooglim, prvni tri hesla jsem taky našel :D
            • Miserius
              Taky mam Premium a podle googlu to v Evrope na psku jeste nejde, skoda, chtel jsem parit dokud neodpadnu unavenim :D
            • Mato1987
              netuším ako sa to robí na psku, ja to hrajem teraz na PC, mám premium...
            • Miserius
              Jde ti to stahnout? Ja si to na obchode zakoupil ale stahnout mi to nejde, zkousel jsem vypnout psko i vse zaktualizovat a nic, tam asi dam az zitra.
            • Mato1987
              veľa štastia s hľadaním toho posledného pre odomknutie phantom luku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit