Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, ja se tesil ze konecne uz vyleze neco jako SWAT....
    Pojem takticka akce ve spojeni s timhle mi prijde znacne nestastny
  • Takže nadpis obsahuje slovíčko "taktické akce", ale já ve videu neviděl ani špetku nějaké taktiky -_-
  • Všechny vývojáře, co dělají takové špatné vojenské hry, si zaslouží nakopat dopr....
    Mám k armádě úctu. Každý den riskují svůj život, aby nás ochránili před islámskými extrémisty a teroristy a aby na tomto světě bylo líp.
  • Pripomína mi to battlefield heroes
  • kdyby záleželo jen na mě, nemuseli by to vydávat třeba nikdy a mít na to nekonečně moc času. mezitím by si mohli zahrát dnes už 10 let starý hry, který jsou pořád stokrát lepší než tohle a poučit se.
  • Milovnici topinkovacu jim tuto hru urcite radi zkonzumuji. s PC uz bych to ale videl trochu blede.
    • Dildo_Vagins
      Mám High End PC i PS3 3gen. a tuhle "hru" bych nekoupil ani kdyby stála 1 dolar a mimochodem na PC se hrajou mnohem horší hry než je tuto. Tohle mi přijde jako Third person nobrain CoD.
  • To video někdo zrychlil ne? Vypadá to otřesně.
  • spíš to vypadá, jako parodie na hru. Taktiku jsem teda neviděl, jen problém zamířit a špatně odladěný fyzikální model. Asi se mi zdálo, že při seskoku hráč divně sklouzl.
  • C-BEAM
    môžete mať realistickú grafiku ako z filmu ale keď k nej neurobíte realistický model ovládania postavy s aspoň nejakým náznakom fyziky kde hráči nebudú lietať zo strany na stranu ako sáčok z Kauflandu vo vetre, bude to stále ľudí ťahať k rýchlej pif-paf akcii a nie k taktickému uvažovaniu, pomalšiemu a rozvážnemu spôsobu boja.

    Skutočne neviem čo má táto hra spoločné s taktikou ale viem ako má taktická hra tohoto razenia vyzerať : https://www.youtube.com/watch?v=ZxX7an_dyO8
    • spook.y
      Tak tohle jsem jsem ještě neslyšel "lietať zo strany na stranu ako sáčok z Kauflandu vo vetre" Luxusní přirovnání :D
  • koukám na to a chtěl bych nové Hidden and Dangerous
    • Dvojak byla dost možná to nejlepší z druhý světový co sem kdy hrál.

      Taky se mi v ní líbilo i to zasazení, do dob kdy už válka byla vyhraná a já to bojoval proti lidem, kteří ještě věřili že to Němčouři vyhrajou.
      • už jsem to hrál snad 50x a pořád baví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit