Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak na zavolanou :D http://ea.newshq.businesswire.com/press-release/company-news/walt-disney-company-and-ea-announce-multi-year-star-wars-games-agreement Ale abych byl uprimny, nejsem zrovna 2x nadseny ze zrovna nase "milovane" EA se toho ujme...na druhou stranu... KOTOR3?? :)) Budme optimisti, co rikate?
    • Walldstein
      Optimista bych byl ve chvíli kdyby to dělalo BioWare který má s RPG zkušenosti a dělaj RPG s hodně propracovaným příběhem...
  • Pete.palis
    Jsem fans Star Wars, ale tohleto je špatný.. *13*
    • To bude asi tim, že je to pre-alfa.
    • Mahcake
      Ty asi nevíš co je PRE-Alpha co? To je jako kdyby sis dělal palačinky, dal si jen těsto a řekl, že nechutnají dobře.*7*
      • Jenže tady jde o princip tý hry, na jakym základu je postavená...
        A ten základ je špatnej...
    • Pre-alpha verze nebyvaji dobry
      • Ale tohle bylo myšleno na herní mechaniky... Snad to nebude úplně k zahození (vzhledem k fanouškovství Star Wars)
  • Len chcem upozornit ze na steame je v akcii star wars battlefront 2 za 3eura este 2,5 hodiny. Je to dost brutalna parba, len je problem ze nemaju dostatok cdkeyov, ale uz sa to riesi a v blizkej dobe budu dorucene, kazdopadne sa to oplati zobrat. Je to dost epicka hra a hlavne multiplayer.... Go for it :)
  • Škoda peněz za tohle, za ten vývoj, a pokud to vyjde, tak za koupi...
    Jsem velkej fanoušek SW, a tohle se mi teda vážně nelíbí...
    Buď je s tim videem něco v nepořádku, nebo je doopravdy hnusná grafika, interface a střílet Ewoky nebo Jawy mi přijde úchylný...
  • Kdo by to hrál, SW je mrtvá značka, z toho už nikdy nic pořádnýho nevzejde, co bylo už pominulo, nechal byl celé univerzum spát, protože jinak by to bylo akorát tak pro pláč.
    • Značka má do smrti předaleko. Pořád vycházejí knihy, komiksy a donedávna i kvalitní seriál. Odkazy na SW jsou takřka všude. Fanoušků je pořád několik desítek miliónů a věřím, že po uvedení nových filmů počet poroste. A u Disneyho by byli idioti, kdyby brzy nedali nějakému studiu licenci na SW hru.
    • Že je to mrtvá značka není zas tak pravda, třeba stará republika(viz. KOTOR či SWTOR)je pro mě obrovsky zajimává, daleko víc než doba z epizod
      • Jenže tvůj zájem tu značku neoživí..
        • Nemyslim si, že jsem jedinej....
  • http://vimeo.com/65491177 Aby toho nebylo malo :P Sice naprd kvalita, ale je to video z mnohem pokrocilejsiho buildu.. pusobi mnohem lepe, ale co bych dal za lepsi kvalitu :((
    • No páni. Změna je to tedy pořádná. Doteď mi to bylo jedno, že to nevyšlo, ale teď mě to celkem mrzí.
  • Vazne jako by bylo tezke udelat kvalitni star wars hru - a ked uz by byla dobra tak se treba bude aj prodavat ked to ma tolik fanousku, No ale radsi udelame mmo ,ktere se hraje jako sp-
    • Tak podle mého názoru je dobrá hra SWTOR, i když je zmršená tím jejich f2p modelem. Ale pravda, že bych rád uvítal nějakou střílečku ze světa SW z období klonových válek -.- . Battlefront 2 sem už dohrál mockrát :(
      • Zmršená jen pro socky bez koruny, pro normální předplatile je to skvost.
        • Já si to neplatim a zatim se nemůžu stěžovat
          • A kdo řek že si stěžuju? S kámošem sme pár bodů koupily a jsme PS takže máme co sme chtěly a hru si užíváme.
  • Jak na konci kosí ty Ewoky *1* *1* *1* *1*
  • Co to je za sračku ? :D
  • Hry jsou v prdeli pretoze o nich rozhoduju kravataci a nie ludia ktori hram rozumeju... toto je jasny priklad.
    • No a potom to akurat dorazia hraci samotni, ze aj ked dojde nieco inovativne, tak to nekupia ale daju prednost CoD rocenkam.
    • Ty kravaťáci, ale musej zaručit, že ty hry vydělaj. Je to business jako každej jinej.
      • A že jim to s LucasArts vyšlo.
        • Pilgrim66
          Pokud veris vsemu co Free Radical rikaj. Uprimne jejich verze je asi tak pravdepodobna jako ze si uvaris obed a pak ho celej hodis do kose, protoze se ti nechce jit koupit sul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit