Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze Kniznica bude rovnako "zabavna" ako pred desiatim rokmi :)
  • Já se přiznám, že taky stále netuším, co na HALO lidi tolik obdivují. Nehrál jsem, takže nemůžu okusit ten feeling hratelnosti, ale z hlediska náplně tam fakt nic spešl nevidím, neslyším, necítím. Zvláštní.
    • opravdu hodnotný příspěvek....alespon že jsi se tu realizoval
      • Co ti vadí na slušně podaném, subjektivním, nikomu nic nevnucujícím názoru? Očekávám hodnotnou odpověď. :-*
        • Pokuds to nehrál tak je zbytečné psát jakejkoliv názor(je to absolutně zbytečne a neprodiktivní).
          • a presto i kdyz to nehral tak to krasne objektivne vystihnul .. jiste pred 10 lety se to celkem dalo, alespon ze zacatku, pak hloupy stereotyp .. nicmene prvnimu dilu se zaslouzene misto v konzolovych dejinach uprit neda .. ale ostatni dily uz zkratka nemeli co nabidnout
            • A když už se někdo pokusí o inovaci a něco nového - alias bioshock, tak se taky najdou rejpalové, co si musí pořád na něco stěžovat a kritizovat...

              já chci kvalitní fps, jednoduchou, jak ma být. Remake Halo je paráda.

              Navíc si myslím, že každý level byl unikátní - prostředím, atmosférou, protivníky a souboji...nenudil jsem se ani na chvilku
            • 2Mr.Lolendo: presne, kvalitu .. od pokracovani ocekavam ze nabidne neco nove a lepsi ..
            • ...ale ostatní díly už zkrátka neměli co nabídnout?.... Ale no tak. Leda že bys patřil mezi ty lidi co se honí za slovem Inovace a pořádně bud neví co přesně znamená nebo ve skutečnosti neví co chcou. U tebe si myslím to druhé. Pokud by např.: dělali dílý FEARA pořad stejné jako jedníčka bez inovací a jen opravovali chyby byl bych naprosto spokojen. To stejné Half-life 2 a další. Nepotřebuji inovaci. Já chci kvalitu
  • 10 Deset let stará hratelnost.
    20 Ostřejší textury a lepší shadery.
    30 go to 10
  • Sakra, to abych si už potřetí koupil xbox :D
    • nemas ho prodavat,me se na nej vzdy rok prasi a pak ho jen zapnu.porad jeden z prvnich kusu u nas :-)
      • Jo ja vím nějak u mě vždycky vládla PS3,a nebyl ani čas na obě konzole a ještě PC,uvidím jestli do toho půjdu,ale z Halo se stala srdcovka takže asi jo:-)
        • u me je taky PS3 cislo jedna (hlavne serie uncharted),akorat x360 tu byl driv a levnejsi takze jsem tenkrat podlehl ale prodavat se me to nechtelo protoze dobry hry na to jsou taky.navic me blbne mechanika ale cerveny svetla porad nemam.halo 3 je v coop genialni ale ODST uz me nejak moc nechytlo.jo a HALO2 vypada taky pekne na x360.me vzdycky udivovalo jak serie HALO vypada jako prumerna strilecka ale kdyz si to clovek zahraje,tak to ma fakt svoje kouzlo.treba na vysokou obtiznost a ve vic lidech coop kampan,to nema chybu.naskakat do warthogu ve trech a vyrazit :-)
    • Hele chlape tak to jsme na tom úplně stejně:-))
  • Kori
    Ten chlapík by měl jít učit jak zaobalit to, že vlastně nic neudělali, jen přidali HD textury, do 5ti minutového videa o tom, kolik práce odvedli a jak moc se nadřeli -)
    • jo jo ... jenom kolik titulů by si to zasloužilo, tolik bych slintal.....Thief 1, Heretik II, Half-life (snad klapne Black messa project)...takových her by bylo.
  • K halo jsem se dostal skrze pc verzi prave prvniho dilu a to cca 3 roky po jeho vydani,takze graficka stranka uz za moc nestala.V te dobe uz jsem za sebou jako pc hrac mel nejednu fps za sebou a proto jsem necekal,ze by me tahle hra navic uz postarsi mohla nejak extra prekvapit.
    Ale ta hra me proste chytla a nepustila do konce.Uzasna hudba,skvela atmosfera,uchazejici pribeh a zabavna hratelnost,kdy pri nejtezsi obtiznosti je to docela vyzva ,kde i jeden elite dokaze hraci docela zatopit,slusna AI.Akorat ten neslavny level,kde autori pouzili nemily trik s kopirovanim ,jinak hra mela podle me poutavy level design.
    Dalsi dily me sice bavily,ale atmosferou se nikdy na prvni dil nedotahly.
    Takze na tento remake se vazne tesim.
  • Nejak nerozumiem tomu, prečo ma Halo toľko fanúšikov. Hral som jedničku na PC pár rokov dozadu a absolútne ničím ma to neoslovilo. Dokopy 5 nepriateľov, stereotypné prostredie a ani to strieľanie ma nebavilo. Stačí si porovnať Halo s Doom 3 alebo Far Cry alebo s takým F.E.A.R. To je úplne iná liga.
    • FEAR jednicka byl paradni,far cry me bavil tak do pulky a doom3 byl tak po 2 hodinach strasne stereotypni a hrozne predvidatelny,ze uz se clovek ani nelekal.
      Prvni Halo bylo ve sve dobe docela novatorske udajne,ja to hral az nekolik let po vydani,takze tam nic extra noveho pro me nebylo,ale hra me ucarovala atmosferou,hudbou,pribehem i leveldesignem a na nejtezsi obtiznost se clovek docela zapotil,
      Ale chapu,ze ne kazdemu to sedne.Pro me osobne je to jedna z mala konzolovych fps ,ktera me bavi.
      • Všetky tri sú úplne niekde inde ako celé Halo. Fantastický level design v halo? Wtf? Akože tie prázdne dookola opakujúce sa priestory bez ničoho? To boli len holé pláne. Stačí sa pozrieť, ako vypadá Far Cry a ako vypadá Halo. Aboslútne tupí nepriatelia, AI asi prebrali zo Super Maria, si to porovnaj s Far Cry alebo Fearom. Ich druhy som mohol spočítať na jednej ruke - malý emzák, veľký emzák, a ešte otrochu väčší emzák so štítom. Pocit zo strieľania absolútne žiaden. To je ako keby som strieľal s airsoftovej zbrane. Všetky zbrane mi pripadali naprosto rovnaké, nevidel som žiaden dôvod meniť si ich. Jediné, čo tam bolo "inovatívne" boli vozítka, inak nič - ale aj tie boli vo Far Cry. Celé Halo je iba obrovský hype.
        • Tak za 1. HALO je z roku 2001 a FarCry z 2004. 2. FarCry byla hra s revoluční grafikou v té době. Nejenže tvůj názor je subjektivní ale je i založen na nedostatku znalostí a pochopení a proto je absolutně bezcený.
          • Na PC vyšiel v roku 2003.
  • pls pls at je to i na PC :DDD
  • Hmm vypadá to skvěle a to přepínání na starou verzi je fajn nápad.
    • tak to prepínanie súhlas ale ta grafika taký Half Life 2 (čím samozrejme nehovorím že je zlá ale je rok 2011.)
  • Tak takhle se komentuje video, 2 věty ktery se opakujou porad dokola :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit