Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevím sem velkej fanoušek WH ale ta starší verze od vigil (dark milenium) se mě líbyla víc
    • Magister_Peditum
      To byla klasická onlinovka, ne? Tohle je v podstatě jen rozšířenej mulťák ke Space Marine.
      • mělo by to být víc akční jako online střilečky ale pořad by to mělo obsahovat velekej otevřenej svět
        • XorxoxTalarius
          Velkej a otevrenej svet tady ma byt taky ... de facto to bude MMOFPS/RPG ve smyslu ze si sveho vojaka budes zlepsovat perky za skusenosti ktere ziskas
  • ked nepridu orkovia k Montrealu, Montreal musi prist k orkom...
  • Magister_Peditum
    Tohle už vypadá koukatelně.
    • DekkerDave
      Škoda, že upustili od toho otevřenýho světa jako má třeba Planetside 2.
      • Ale?! A kdepak jsi to slyšel. Vážně. Co já vím, tak by to měla být pořád víceméně otevřená mapa.
        • DekkerDave
          Mělo to být otevřený podobně jako v PS2. Prostě kontinent a na něm rozmístěný základny, mezi kterýma se můžeš volně pohybovat. Prý to je teď udělaný tak, že kontinent tam sice je, ale bitvy o základny se odehrávají v instancovaných mapách a ne jako v PS2, kde je přístupnej. Tuším, že F2P Heroes&Generals používají podobnej systém.
          • to instancování se mi mo nelíbí, hoď plz nějaký link kde to oznámili, nemůžu to najít
          • Meh (pun intentional), no pokud se jim zdaří něco mezi otevřeností PS2 a konsistentním H&G, tak by to nebylo nemuselo být na škodu. PS2 byla jó prča pokud se bojovalo tak do 50 lidí na 100 metrů čtverečních. Pak to byl jen zerg rush a otevřený prostor byl maximálně pro to, aby byly pauzy mezi bezhlavým masakrem. H&G se sice hrál příjemně, ale zase ten pocit z toho nebyl zas tak nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit