Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlelog je ovela lepší a zdarma
  • JE to sraCZka celý to COD.... dejte mi pls conejvíc plusek dík.
    • Thumb whoring?
      • :) recese.
  • Zas další super nabušenej trainer na "Superhru" Blackops. Větší hovadinu jsme jakživ neviděl BLACOPS prostě selhal a tím že tam daji nakej ELITE to jen zhoršej a ukazujou tím svoji ubohost.
  • fraska
  • Hele http://www.youtube.com/watch?v=KUHGT_jiAxI nemohol som toť najiť k tejto hre video recenziu tak som to hodil semhlenc só to ňácí matéři ale čolkom fajne
    • snažíš se na svým ytube videu nasbírat počet shlédnutí?
      Jinak pro ty kdo by čekali něco k tématu, tak vás zklamu je to offtopic s COD to nemá nic společného, nečekaně.
  • Pete.palis
    ptákovina to video, fakt tvl.... *13*
    • aspon jde videt na jakou vekovou skupinu to zameruji :) Pochybuji ze by se normalni dospely jedinec zasmal nad "vtipy" v tomto videu..
  • Pokud máš nějakej COD,nejlépe asi BO,tak by to tam někde mělo asi být a nebo je to jen na nějakej invite.
  • Jak přesně to probíhá? Je potřeba někde se nějak registrovat a shánět kód, popřípadě mít nějakou předobjednávku nějaké hry abych si tu betu na XBL mohl vyzkoušet? Rád bych viděl jestli něco na té "chvále" kterou COD zanechává je *1*

    edit o cca 10minut později: Na XBL jsem koukal a mám možnost stáhnout tam jen ten trailer, takže jak říkal kolega pařan výše tak to asi bude jen pro lidi poznamenaný již nějakým dílem COD *15*
    • asi si to pochpil špatně, cod elite neni další díl cod ale jakási sociální síť terá by měla propojovat všechny budoucí cod hry a ulehčit všem honit si ego nad statama
      • Jo takhle, tak to máš asi pravdu. Já myslel že je to něco jako Battlefield online nebo jak se to jmenuje. Že se jedna o samostatnou online hru. takže jestli tomu rozumím spravně, tak CoD elite vlastně nic nedělá? Respektive, že si ho nezahraješ.
  • Tak proč sem píšeš?
  • Mato1987
    nejako extravagantne ma to nevzrušuje *4*
    • Extravagantne? když to neumíš správně použít tak to nedělej, vypadás potom jako blbec.
    • ja zas z toho uplně stříkám radosti twl, to bude lepsi nez BO, twl....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit