Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jezis lidi, berte to trochu s nadhledem. vypda to skvele :))
  • Vypadá to velice dobře, konečně akce napěchovaná testosteronem, hrdinou co má koule z ocele se spoustou prsatic a jednou hláškou za druhou, líbilo se mi to tenkrát, líbí se mi to stále. Některý komentáře jsou fakt na hlavu.
  • *1* *1* už se teším
  • Vypadá to skutečně jako starý dobrý Duke. Už aby to vyšlo.
  • Vypadá to, že starej dobrej Duke je zpátky. Jinak nechápu, co proti tomu máte, čekali jste snad, že půjde o intelektuální humor?
    • Ne to jsme nečekali ale takovýhle styl drsných hlášek a svalovců už je trochu v dnešní době mimo. I mě se starý duke líbil ale ty časy už jsou dávno pryč.
      • Jo dneska je doba teploušů a metrosexuálů. Nevim proč by toto nemohlo být in já sám jsem vyrostl na filmech A. Schwarzeneggerem a spol a duke byl jedna z mejch oblíbenejch her myslím že to bude dobrý osvěžení a pokud se to povede tak budu jenom rád
        • Tak teplouše jsem zrovna nemyslel ale vem si třeba Gears of war 3. Podle videí co vyšli ti svalovci už tam vypadají fakt trapně. Do lidí mají hodně daleko. Prostě nesmí se to přehánět jinak je to hnus.
          • Tobě jaksi uniká, že jak u Dukeho tak u Gears jde o fikci, nadsázku, srandu, nikoli realitu. Že nepotkáváš na ulici lidi typu Marcuse Phoenixe nebo Dukema Neukema, není chyba těch her, ale právě té reality, se kterou se holt musíš smířit a hry brát jako příjemnej bonus, kterej ti jí trochu osladí *4*
            • On ale občas opakovaný vtip nebývá už vtipem. Že tam chčije, maluje péro na tabuli a nechá se přeblafnout, z toho už fakt vypleskaný nejsem. Možná před 15 lety bych byl. Na druhou stranu mezi tím, co dnes vychází za sterility typu CoD, by se to mohlo uchytit. Zvlášť u mladší generace.
  • MoravaGeorge
    už aby to bylo... *5*
  • V dobách prvního Duka, kdy mi bylo 14 let, sem se tomuhle humoru smál, ale teď už mi to připadá trapné. Takže doufám, že mě bude bavit aspoň to střílení.
  • Nádhera spĺňa to všetky moje požiadavky na zábavnú hru.
  • Ta americká vlajka v názvu je fakt trapná a polovina ukázky na záchodě to se jim moc nepovedlo ale jinak boj s bossem byl pěkný.
    • Boss mi přišel jako remake bosse z 3 episody... tak doufam ze to nebude jen takovy remake...
    • Boj s bosem mi přišel na celé ukázce jako to nejslabší *3*
  • *1* pochybuji je to vsechno fake *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit