Přejít na výpis diskuzí

Začíná ambiciózní Overwatch League, exkluzivním mediálním partnerem se stal Twitch

10.1.2018 15:42
Adam Homola 8 příspěvků

Dost možná největší událost esportu je tady. Dnes začíná Overwatch League, a tak nastal nejvyšší čas oznámit streamovacího partnera. Tím je na příští dva roky známá streamovací služba Twitch. Velká smlouva mezi Blizzardem a Twitchem pokrývá exkluzivní mediální práva a partnerství na první dvě sezóny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947
  Proč ne ? Paladins ligu má a sleduje to taky celkem dost lidí ( i když většina přitáhli včetně mě kvůli skinům a jiným věcem které ve finále ani nedostali *7* )

  Nevím pUBg jak by se mohl esportně prosadit vždyt, je tam spousta nesmyslů co se hrát na esport prostě nedaj (bunny hop, 360scope atp..)

  Ty skiny jsou hezké teda aspon jeden zdarma to je hezké ) *4*
 • Dávám bolševikovi rok maximálně dva ... Bohužel, poslední roky šel Blizzard do naprosté prd... a zářným příkladem toho je Overwatch. Hráči prvních dílů Diabla mohou maximálně zaplakat, či si od plic zanadávat.
 • Mám takový pocit, že OW league bude zabito PUBG. Stačí se podívat na twitch. PUBG je v tuto hodinu asi 5x sledovanější hrou než OW.
  • Právě že ne Jelikož pokud nemáte možnost sledovat svého favorita je pubg totální chaotická nuda. Prostě 100 hráčů nemůžete ohlídat takže streamersky zajímavé. Ale Sledovat league? Nuda
  • palacinka
   pubg je akorat vyhypovanej meme bug fest prave twitch streamerama. zajimavy ze lidi bavi vic sledovat hromadne random streamery nez to hrat.
  • Asi tak. Velký turnaje v OW vždy sledovalo strašně málo lidí. Ten poslední se nedostal ani na 70tis. Třeba cs:go major se pravidelně dostává přes 700 a byly doby, kdy bylo i přes milión. OW se možná dobře hraje, ale koukat se na to, je vcelku slušnej chaoz.
  • Tak v současné chvíli můžete sledovat akurát OW Public games. Sledovat "oficiální ligu" bude trošku něco jiného a určitě to přiláká víc lidí.
   • RockStar
    První dny určitě. Důležitý bude jak často se budou diváci vracet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit