Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem četl ten článek na PC Gameru. Tak jsem to zkusil, vypadá to a běží to pěkně, ikdyž instalace trochu opruz.

  • VortexCZ

    Chtěl bych si to zkusit, ale ta jejich tutoriálová videa na manuální instalaci jsou sedm let stará a auto instalátor mi pro změnu nefunguje. Nechám to zatím ležet :(

    • Chvíli mi to trvalo ale jinak ok, rozčarování všechno pak přesunout mass regál soubor do složky maps, a zbytek do módy (tam by mělo být 5 nebo 6 souboru), stáhnout zástupce a změnit v něm cestu k spouštěcí souborům...stacej ty obrázky a popisky na stránce, když se hodí do Google starcraft 2 mass recall, pod návodem je diskuse kde je pak odkaz ke stažení zastupce

    • VortexCZ

      Přišel jsem na to. Po zkopírování asetů je potřeba editovat cíl v zástupci. Je potřeba nastavit cesty ke dvěma souborům. Z nějakého důvodu tam jsou defaultně nastavené na C:\Program files\... Na C neinstaluju hry už asi dvacet let, tak mě to vůbec nedošlo😀

  • Mass Recall bolo kedysi aj jednou z modifikacii SC na novsie pocitace ak sa nemylim. (to bolo este pred vydanim SC2 myslim).

    Ak ma este raz popadne chut ist do SC universa tak skusim aj tento novy Mass Recall, ale ci sa tak stane, po tak dlhej dobe ticha v SC, to je na otazku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit