Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika, hudba, atmosfera vsechno horsi nez hra z roku 1993 stejna pisnicka jako s falloutem... Doba kdy se daly hry povazovat za umeni je nenavratne pryc :'( Misto toho mame marketing a netalentovanou bandu kopirovacu/vykradacu.
    • Tak hraj tu dvacet let starou hru. Nevidim problem.
  • A dost, jdu nahodit dosBox :)
  • Kozy
    Tak jsem si zkusil demo a sakra tohle musim mít, úplně mi to učarovalo.
    • Jj, mne demo definitivne presvedcilo o preorderu. Takze mam i darek pro kamarada, Civilizaci 5 :) Nastesti nas je vic nez tech zapsklych rejpalu co budou porad dokola mlit, ze to neni jako puvodni XCom i kdyz tim niceho nedosahnou.
      • Já už to mám předobjednany už nějakej ten měsic. A těším se jak malej Jarda. *1*
    • rami.cz
      jo, me taky :)
  • Robotron3@tiscali.cz-prvni dil ufa odpovida moznostem tehdejsi doby. Tenkrat to byla krasna grafika. A navic muj nejoblibejnejsi (a taky samozrejme nejhranejsi) dil X-COM serie ani nahodou neni prvni dil,ale X-Com Appocalypse a tam neni po komiksove stylizaci ani pamatky.
    X-Com neni jen prvni ufo. A prvni dil ani neni nejlepsi
    • V Apocalypse že není komixová stylizace?
      http://angel.starehry.eu/phprs/storage/201107121439_xcomAnihi.png
      • Co je na tom komiksoveho? Lidi,hodnotte grafiku z kontextu doby,ne podle dnesnich meritek.
        Me osobne hlavne vadi komiksove postavy. Vypada to strasne(ve hrach)
        • Musíš ale taky hodnotit grafiku podle míry reálnosti, jinak řečeno, jestli by takový stroj dokázal kdy fungovat. Souhlasím s Etheral Master Commanderem, v Apocalypse je osobitá komixová grafika, říznutá retrostylem a je mimochodem hodně povedená.
    • Apocalypse stale vyuziva vysoko stylizovanu grafiku, stale smerom do komiksova, ale predsa trochu inu ako v pripade prvych dvoch dielov. Je v tom totiz i trochu art-deco, ale komiksove :)
      • Cela tahle diskuze je slovickareni. Mirny komiksovy styl budov je ulne v pohode;a postavy komiksove rozhodne nejsoy
    • Robotron3
      No za prvé, tohle má být předělávka Enemy Unknown, máš to přímo v názvu. A za druhé, tobě se vážně líbí grafika Apocalypse? Si pamatuju, jak jsme kdysi právě nad Apocalypse hořekovali, jak je to ošklivé oproti předchozím dílům. Ale proti gustu :) A stejně, i když je to zase render, tak podle mě to pořád vypadá dost komixově http://www.game2k.cz/data/images/games/x_com_apocalypse_pc_2.jpg
      • Naprosto souhlasím...poté co jsem byl jako dítě učarován z jedničky a dvojky, které jsem dohrál několikrát, tak po nainstalování apocalypse ?....nehrál jsem to dohromady ani dvě hodiny...vubec si me to nezískalo...... a popravdě, pravděpodobně si tuto novou verzy enemy unknown zahraji, ale taky jsem čekal něco trochu víc....než co nám je teď předkládáno.....to už mi přijdou lepší UFO: Afterlight, které se hodně snažili o vytvoření podobného zážitku jaký jsme měli u původní verze UFO: enemy unknow a nutno říct, že se to docela povedlo a já si tu hru docela užil...jsem zde s píše skeptický.
        • Tedy vlastně jsem chtěl zmínit UFO: Aftershock ne afterlight
  • Na greenmangaming je to ted cca za 650 *1*
  • Jenom ta cena na Steamu je celkem šílená, když krabicovka stojí max 800
    • Na Steamu se prece vzdy kupuje jen ve slevach.

      A hra samotna se prodava se 3 bonusy,vcetne plne verze hry Civ5 a nekomu to za to rozhodne muze stat
      • No to jo jen ve slevách...taky to tak praktikuju, ale je dost lidí který si to koupi na tom steamu za plnou cenu (at je tam civ5 nebo ne)
        No dá se říct bonusy dva, ptž ten první je to stejny jako v krabici
  • Boze jak z toho zase smrdi ty konzole :(
  • muzika ala Deus ex :-) to mám rád...jinak nemožnost plazení + to střílení skrz auto mě taky úplně nenadchlo......ale celkově to vypadá pěkně
    • Hudbu k DE:HR a XCOM má na starosti stejný skladatel (Michael McCann)
    • Ano, protoze plazit se uprostred ulice je opravdu skvely napad. Aha, na ulicich stoji bezne auta s neprustrelnymi skly, ze?
  • Osobně jsem nadšený. Skutečně. Ze všech videí totiž dýchá nejen pěkná atmosféra ale i obtížnost a to přátelé, je dnes velmi ceněná komodita. Zrovna nedávno jsem koukal na jiném serveru na dobývání UFO a můžu říct, že to vůbec nebylo lehké. Vojáci panikařili a dokonce i dva zařvali. Jediné co mě zatím trochu mrzí je zjednodušený inventář vojáka. Žádné zásobníky a podobná udělátka. Nu nic. Ale na hru se rozhodně těším.
    • Presne, hned po vyzkouseni dema jsem to predobjednal. Jen nevim, proc vsude pisi 12.10. a na Steamu 11.10., ale to bude asi jen predownload, protoze to ma 200GB.
  • Shenkster
    Zklamání *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit