Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite nekdo o nejakych streamerech nebo youtuberech kteri z toho toci kvalitni gameplay a maji klan a komunikuji spolu pri hrani?
  • SalemCZ
    Multiplayer (party) už funguje, jenom abych věděl jestli si to mám zas po čase nainstalovat
    • Fungoval vzdycky, jestli nefunguje tobe nebo kamaradovi tak si vyres problem s NATem (nebo kamos). Resili jsme to tez. Proste a jednoduse pokud mas nat type 1-2(open) a kamos 3(striktni) nebo naopak tak si nezahrajete vubec.
      Udelat verejnou IP jako ja a vyreseno.
      • Jako radši bych měl hru kde prostě zapnu připojím a hraju. V CS to jde proč to nejde tady?
        • Tak mne a tisicovkam dalších hráčů to tak funguje. Občas se na PC nějaký problém objevi. Bud ti nevadi hledat reseni a trochu pracovat. A pokud vadi, neni pro takove hrace lepší alternativa konzole?
      • Francis
        dá sa to vyriešiť pomocou hamachi
        • pak má člověk většinou vyšší ping
  • zkusím, proč ne.
  • Hracov ubuda, tak treba nalákat nových.
  • U(don't)Play v PC nechci.
    • MalyZeli
      Uplay, po par poslednich updatech, se mi zda mnohem lepsi, rychlejsi nez steam, skoda ze je zamerenej jen na jejich vlastni hry. Origin je ovsem utrpeni.
    • jamar28
      Proč?
      • Always online hry a vůbec Ubi ničí moje oblíbené hry a to si ještě pamatuji jak byli s prvním Far Cry skvělí. Jejich hry jsem ochotný koupit až když se dostanou na GoG, jinak je podporovat vůbec nechci. Settleři, Anno, Silnet Hunter atd.
        • jamar28
          Ale když budeš mít v PC Uplay, tak tím přece Ubi nijak nepodpoříš.
          • Nemusím tam mít dalšího klienta, už tak mi stačí že trpím steam. GoG ho naštěstí nenutí a originu se také vyhýbám.
            • Nerd problems *15*
            • ja Steam nevnímam jako klienta, spíš jako knihovnu kde mam všechno usporadane a kde se mi starají o hry (updaty atd). Uvítal bych pro Steam konkurenci ale Uplay ani Origin ne (nabízejí jen vlastní hry a kvalita tech klientu je mizerná)
        • Souhlasím, ale to potkalo všechny vydavatele vyjma paradoxu. A navic to nesouvisí s tím, že R6S je povedena hra, ktera nemá moc obdoby (konecne znicitelne prostredi). A for honor se snad take povedlo, ne? A co Deus Ex?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit