Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasrippl
    Burnout byl i o nových rychlých autech, provozu a složitých tratích, wreckfest je jen závod starých křápů. To bylo lepší i ve Flatoutu kde pak byla nová rychlá auta.
    • SalemCZ
      Burnout taky neměl žádný jízdní model většinou.  
      • Jack1947
        Nějaká fyzika tam ale být musela, k čemu jízdní model když tam šlo o jedinné vybourat co nejvíce aut na dálnici :D 
  • SalemCZ
    Necromicha mi říkal že u Wreckfest prý neni ani nitro, neni to škoda.
    • Cajicek
      Mě teda ve Wreeckfestu nejvic chybí oproti Flatoutu hotseat soupeření... hlavně ta olympiáda nesmyslných disciplín.
    • Jack1947
      Není je to více takové akčnější a zábavnější... on to totiž není pokračovatel Flatout ne v tom pravém slova smyslu, spíše destrukční derby závody s pár blbinkama navíc ale nebyli tu už hodně dloouhooouu dobu.
    • patrik-hajda
      Hodně mě překvapilo, že tam nitro není, ale ve výsledku ho vlastně ani nepostrádám. FlatOuty si bez něj neumím představit, nicméně Wreckfest se v mnoha směrech ubírá jiným, přesto velmi zábavným směrem. Prostě duchovní nástupce, co si jde svou cestou a dělá to dobře 🙂.
  • Jack1947

    Dangerous driving vypadá o poznání lépe než Danger zone 2 co první díl byl spíše mobilní hříčka než cokoli jiného. 

    Wreckfest sice pěkná destrukce je ale jsou to stále jen závody na okruzích, kdežto Burnout je jediná hra kde se to děje za plného provozu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit