Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohemka mne teď udělá za měsic radost .No ještě by mohla Illusion Softworks udělat nové Hidden and Dangerous a byl bych naprosto spokojenej.
    • A pterodon kvalitního nástupce Vietcongu
      • jj ten taky
  • Black_Hand
    heh, bohemka se s PR moc nemaze. koukal jsem, ze se s nima snazi spojit z jednoho z velkych hernich kanalu na youtube, ze chce prezentovat jejich hru (typicky zhlednuti v radu statisicu), a pry se jim bohemka neozyva :).
  • Hostile Waters mě svého času strašně bavil, tohle vypadá na jeho o docela dost vylepšeného nástupce :) Paráda!
    • Carrier Command byl dřív tohle je jeho reinkarnace
    • tak mě tak zaráží, jestli tu vůbec někd ozažil Battlezone 2, protože hostile waters byla jen slabá odvařenina. Nic proti tomu, že se na hru na takovejch klasickejch základech strašně moc těšim. Ale H.W. byla budgetovka, BZ2 byla jedna z nejlepších her, co kdy vyšla
  • Vypadá to velice dobře , jen škoda že to nemá multiplayer. Taková scifi "Arma" by nemusela být špatná.
    • na officialnim foru se o MP hodně mluvilo, tak snad časem v podobě nějakýho patche, addonu, modu... S armou to nemá vůbec nic společnýho.

      Většina lidí tu zas bude nadávat, ale já si myslim, že MP by byl fantastickej. Jak v rámci teamdeathmatch, tak nějaká forma coopu. V praxi si totiž myslim, že se hráč nebude moct plně spolehnout na AI. Ale kooperatvní lítání ve vznášedlech, nebo řízené útoky "walrusů?" by zážitek ze hry posunuly někam mnohem dál.
      • Taky doufám ,že tam dodají multplayer ať už modeři nebo přímo Bohemka. Potom bych si to i koupil. Když poprvé vyděl trailer na tuhle hru tak sem si říkal jak to nebude super v multiplayeru a pak se podívám na steam a ejhle tam je v popisku jen singleplayer *9*
        • Opravdu nechápu za co jsem dostal mínuska .... *1*
  • předobjednáno .a už se moc těším ještě měsíc a je to tu
  • Lawliet
    Je tam víc než 3 jednotky?
    • Ne, je tam loď, transportér/tank, vrtulník/letadlo a sonda, jde o to, že tyto jednotky půjdou velmi vylepšovat, dle příběhu hry totiž nejde o vojenskou techniku, ale o techniku sloužící k terraformaci, díky tomu, že začala válka, je pak tato technika využívána jako bojová a skrze výzkum se neustále vylepšuje, ovšem kostra zůstává stejná.
      • Lawliet
        to by mě nevadilo lepší by ovšem byly 2 rozdílné strany, škoda no myslel jsem že to nakonec ve finální hře bude. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit