Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patch uz je možno stahnout z oficialních stranek

    http://www.en.thewitcher.com/patch/
  • To totiž nejsou přímo úkoly, ale spíš oznámení, kde se dozvíš něco navíc o postavách/místech na který narazíš během plnění úkolů...
    • Aha... tak to je teda pěkně matoucí a navíc to s tim elfem Cedrikem, kde se myslim přesně píše, že ten kdo je znalej záhad a chce si něco vydělat ať se za nim zastaví... *7*
      Jo a už sem si toho patche všimnul..jenom nevim co mam napsat do toho e-mailu abych si mohl stahnout ty free DLCs *4*
  • A mam ještě jednu otázky. 1. Ten patch se bude muset stahnout ručně a pak nainstalit, nebo to bude autopatch?? a 2. Na ofiko stránce se objevili nějaký možnosti jak poslat e-mail na určitou e-mailovou adresu a dostat zdarma nějaký DLC. A to je pro ty co to měli třeba v předobjednávce z určitýho obchodu, nebo to je pro všechny a každej si o ně může zažádat??
    Děkuji
  • Zdravim, mam takovou otázku k Zaklínači 2. Když se ve Flotsamu podívam na tu tabuli se zprávami s vedlejšími úkoly, tak je jich tam 5. Smlouva na nekkery a eindriagy mi jdou, Troll troubles to je to DLC co spraví patch, ale to s tim banditou na "D" kterej zažádal o milost a ten úkol který tam vypsal Cedric(ten elf na stráži v koruně stromu ve Svazovišti) mi nejdou! Když si je seberu, tak se mi prostě nic neukáže, ale ta zpráva z nástěnky zmizí. Nevíte někdo co s tim??
    Děkuji
    PS: Tuhle zprávu jsem posílal už do jedné diskuze, ale tahle je novější tak zkusím štěstí zde...
  • michaliuz18
    poslyste, som si stiahol tu od chalana cez ulozto ten patch, a vypise mi ze tanto verzia hry je invalid alebo incomplete ... co stym je ? robi vam to tiez ?
    • Ne, protože máme originálky :p
      • tak tak *2*
  • trolo
    patch uz je oficialne vonku aj dlc workaround a uz to funguje... tajemny kupec a troll installed :D
  • Ataker
    to mně vůbec nevadí, že se zpozdí i tak jim tleskám!
  • Hrajete někdo tuto hru na notebooku? Mám Core2duo 2Ghz a GF9600 GT 512DDR. Zkusil to někdo rozchodit na podobné sestavě? Jak to běhá? Díky
    • Urcite zkus, rekl bych ze to pujde, ale budes si muset nejspis editovat config. Predevsim si nstav velikost cache pro textury na velikost pameti tvoji graficke karty, jen tim jsem ziskal asi 15fps :)
      • No to by ma zaujimalo kde sa da nastavit velkost tej cache pre textury? ked tak napis ... dik
        • je to ...\Documents\Witcher 2\Config\User.ini tam je polozka TextureMemoryBudget. Kdyz das nejmensi nastaveni tak ti hra nastavi asi na 150, ale ja mam treba v grafice 512 mb vram, tak jsem to zmenil na 500 a jak rikam narust asi 10 - 15 fps. Muzes tam nastavit i jine polozky, je tam treba velikost textur, kterou muzes tky zredukovat, nebo treba pocet stinu. Nehral jsem to uz s tim novym patchem, ale po vydani jsem si s tim pohral a hra chodila dost dobre, rozhodne mnohem lepe nez s jejich defaultnim low nastavenim. Kdyz zredukujes velikost textur, tka se to nejvic projevi na grafice, ale kdyz ti nejde o grafiku, ale o plynulou hru tak to urcite stoji za to.
          • diki, fakt pomohlo, nastavil som tu velkost takisto na 500 a ide to v pohode aj na 1280x800. fakt diki
    • Mám GF 9500 GS. 1024x768 na minimální detajly a hra i tak škube - já jsem zvyklý ze starého počítače a není to nehratelný, řekl bych tak od boku 25FPS, ale samozřejmě výkon není stálý a často se vykyvuje.

      No každopádně ... JDE to hrát a já si to celkem hodně užívám. No já jsem hodně tolerantní k takovýmhle věcem.
    • smejki
      být tebou, ani nedoufám. možná tak v okně 640*480 na minimální detaily
      • Mam notas Core2duo 2x2,2GHz 4GB ram a VGA Geforce 8600GT 512MB a na 800x600 minimalne detaily to s novym patchom a ovladacmi grafiky ide v pohode... ziadna slava ale zahrat sa to da....
  • Potvrzuji zlepšení výkonu po patchi. Mě to přidalo na radeonu 6850 OC nějakých cca 5-7 fps na scénu, což rozhodně hodí. Teď už to fičí v ultra bez uberusamplingu naprosto plynule.
    • Pokud je to opravdu tak, tak jdu hned stahovat *3*
  • Tady máte link přímo na ofic server: http://wpc.420c.edgecastcdn.net/00420C/files/P1_1/Patcher_CZ.exe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit