Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím potřebuju pomoc, mám PS4, a nové hru zaklínač 3 i s dodatky. Každopádně po aktualizaci nejde hra uložit. A nejde načíst poslední uložená pozice (i když uložená je), hru jsem reinstalovala ale absolutně to nepomohlo. Přihlásila jsem se i na GOG, a nahrála uložení na cloud, taky nic. Už nevím co mám dělat 

  • GOG a stále stejné. 3x update a nespustim a nespustim. Hold Profi update. Možná by si měli programátoři přiznat, že to prostě neumí. A nevrtat se v něčem co fungovalo. :) Ještě, že mám dohráno. Koupit si to a tohle. To bych chtěl raději vrátit peníze než být betatesterem. 

  • Jevo83

    Dufam ze urobia nieco aj pre konzoly, pretoze aky zmysel ma vydat next gen patch s RT, ktoreho deklarovanych 30fps (☹) je v realite este menej, tym padom nehratelnych? CDPR je asi nevlastny, dlho strateny brat Bethesdy

  • No, update sicen nepatří k největším, ale vyžaduje taky 51GB volného místa tam kde je hra instalována.

  • Inquisitor

    Hraju bez RT, to je fakt zabiják výkonu. Vypadá to hezky i tak.

  • KronosDeret

    Je to o dost lepší, řek bych že to běží podobně jako CP77. Většinou plynule, občas to padne na půlku FPS a pomůže reload. A je to opravdu pokoukání, DLSS je skvěle natrénovaný a i balanced nastavení vypadá krásně detailně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit