Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    ak tomu správne rozumiem, tak pre hráča ako som ja, ktorý ešte gwent prakticky nehral, ideálny čas naskočiť do hry.

    otázka pre zbehlejších: koľko do hry treba investovať, aby som bol konkurencieschopný? alebo sa dá všetko vygrindovať za čas a počet hier? dosť nerád by som prepadol ďalšej kartovej hre, ktorá m vo finále bude stáť viac, ako plnohodnotná hra.

    • Lima

      Připrav se na to, že ze začátku budeš prohrávat, ale kluci polští jsou v odměnách hodně štědří, takže co nevidět se dostaneš k pěknému decku. Na začátku ti daj startovní deck, od každé frakce jeden a postupnými krůčky budeš vydělávat herní měnu na soudky=kartičky. Je to pecka, lepší než předchozí verze, každá frakce má rozdílný soubor příkazů, já hraju za Severní říši a všechno tlačím přes charge a ziel, je to radost hrát.

      • triptich

        vďaka. prehrávanie mi nevadí, patrí to k hre. potešil si ma, môžem smelo vyskúšať. grind prežijem, dôležité, aby ma hra nenútila do nákupov. ak chcem, kúpim, ak nie, k všetkému sa prekopem hraním.

      • Přesně tak. + Ted' je tam super to, že si otvíráš ,,Lore'' u dané frakce a za to dostáváš další odměny v podobě Ore (měna za kterou kupuješ soudky = kartičky), dusty (craftění karet), nebo rovnou otvíráš nový leadery, atd.

        Mě se to takhle celkově líp hraje a víc líbí, než jak to bylo v betě.

      • Jack1947

        Takže klasickej grind -.-😬

        • triptich

          grind vs. pay2win... beriem grind. tam som odmeňovaný za čas strávený hraním, nie naopak (netvrdím, že mať možnosť kúpiť si jednotlivé srandičky je zlá, záleží na vybalancovaní tej ktorej hry)

          • Jack1947

            Otázka je jestli tě to bude bavit, pokud ten grind nebude přehnaný (což asi není ten případ)

            • triptich

              uvidím, ako sa gwent zmenil, ale videá z bety vyzerali dobre. malo by ma to baviť. a pri free hre je to vlastne jedno. horšie bude, ak hre prepadnem :D


        • twicer

          No u freetoplay titulu kdo by to byl řekl..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit