Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir

    Měl bych na autora článku jednu malou otázku. Co myslel tím Supermanem a bývalým jokerem coby učitelem a žákem? Vím že Henry cavill byl superman ale mark hamill, Michael keaton ani mads mikkelsen opravdu nehráli jokera

    • tonnie.malina

      Hamill dabuje Jokera v animovaném Batmanovi. Je to jedna z jeho 'Most Iconic Roles'

  • Tak očekávání nemám na druhou sezonu žádné.

    Se zpožděním jsem totiž dokoukal první sezonu a bohužel velké zklamání. Nebudu se tady rýpat v tom, jestli se to odlišuje od povídek a knížek apod. Čistě z pohledu řemeslného zpracování je to srajda a po šestém dílu jsem si dokonce dal týden pauzu, protože mě to prostě a jednoduše nebavilo. Chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na Herkula nebo Xenu, protože výprava, kostýmy ,kulisy a scénář byl na podobné béčkové úrovni. Logické kisky jako nestárnutí některých postav snad ani nemusím zmiňovat. A tohle už mi dávno nestačí. Je mi líto, že rozšiřuji řady "hejterů", protože jsem tomu strašně fandil... ale bohužel :-(. Asi nejlépe to vystihla ta kočena v tom fight clubu po premiéře. Pěkný den

  • TheGGG

    seriály od netflixu z posledních let se nedají sledovat... takže díky, vynechám

    • sugyn

      Vyjimecne s tebou souhlasim, jeste k tomu bych pridal Apple TV+, for all mankind ten serial byl pro me velky zklamani. Serial zaklinac je jako valka svetu, hodne spatny film podle hodne dobre knihy.

  • Ilusiveman

    Hm. A proč né

  • Je fajn, že hra spopularizuje Witchera a oni sa jej odvďačia ignoráciou. 

    Knihy sú super, ale pred tretím dielom hry po nich v zahraničí ani pes neštekol. 

  • Maxianimal

    Inu, když vidím, jak zkrátili a zprasili už tak krátké povídky, tak si myslím, že všechny knihy lousknou za 2-3 sezóny, no problem. 

    • Coffin.Corner

      Obávám se, že podle těch vyjádřeních Netflixu o úspěchu první řady, začnou spíše značku ždímat stylem filmového Hobita... 

  • BoB.2

    Hele proč ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit