Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vím, že z videa to člověk nemůže objektivně zhodnotit, ale mě připadá, jako by to auto bylo na silnici přibité, podobně jako v DIRT 3.
  • Není to sice žádné žůžo,ale rozhodně lepší než jakýkoliv DIRT. *7*
  • Opět článek plný blbostí. Hudba... ...žádnou jsem neslyšel. A jako fanoušek rally jsem spíše zhnusen.
  • to je trailer z PS2 ?:D
  • Kravicka
    Vypada to opet na kvalitni bobovou drahu kde staci drzet plyn a okraj vas nezpomali ani nevymele.
  • Já zrovna teď pár týdnů zpět nainstaloval WRC3 a bavím se hodně, slušná rallye a slušný jízdní model. Nevím co tu mrčí někteří o chování auta, podle mě je fyzika slušná, rozdíly v povrchu i v tom jestli řídíte třeba předohrab nebo čtyřkolku jsou taky dobře udělané.

    Základ je samozřejmě tu hru hrát z kokpitu, to se mi jezdí skvěle... z pohledu na celý auto je to už o poznání horší a samozřejmě se tím ztratí kouzlo řízení, ale to už jsme jinde...
    • Moja se včera dívala na Kameňák a bavilo ji to, takže je to vlastně výborný film.
      • Proč sem pleteš tragický výběr filmu svojí mladé a co to má společného s WRC3? Rozhodně je to solidní rallye hra.. spousta lidí tu auto nikdy neřídila, natož nějaký závoďák (tím nemyslím pitomečky v "třílitru" kteří na to šlápnou na dálnici a kritizuje tu ...
        • Ne, že bych se chtěl nějak vytahoavt, ale já už mám něco naježděno i s rallyovými speciály (jsem mechanik) a patřím k těm, kterým se wrc3 prostě nelíbí. Mizerná fyzika je jedna věc, ale mně třeba ještě víc vadí celkový design tratí, zpracování aut a vůbec to na mě působí tak nějak odflákle když to srovnám se starými WRC, které dělalo Evolution studios - taky to nebyly žádné simulátory, ale fyzika tam byla celkem slušná (měla hlavu a patu) a hlavně šlo vidět, že to dělají lidé s kladným vztahem k rally - Milestone když kupovali licenci, tak vůbec nevěděli, která bije, teď už je to ale o fous lepší... My třeba na dílně hráváme jedině RBR a když ne to, tak Colina 2, to je prostě taková klasika.
          • Konečně jsem - a už jsem nedoufal- narazil na netu na pár lidí, co jsou schopní analyzovat, v rámci možností, problémy fyziky u simulátorů jako RBR, Colin atd. Zajímal by mě váš, kohokoli tady z lidí, co o tom něco vědí, kde je problém u Forzy 4, potažmo Forzy Horizon a samozřejmě bych rád znal váš názor na to, jak se původně skvělý Forza 4 simulátor projevil nebo neprojevil v tom rally Horizon. Na jednu stranu lidi říkaj, že fyzika Forzy je super, na druhou stranu to rally v Horizon - myslím ten expansion rallye - mi přijde dost zvláštní, co se týká chování aut. Ale možná je to nakonec realitě bližší než ten RBR, když říkáte, že tam byly taky větší chyby.
          • Můj člověk :)......RBR nemá bohužel stále koknurenci a CMR 2 je hra která neztratí své kouzlo a zub času mi na ní absolutně nebaví (rozhodně si to zahraju radči než jeho 10 tísíc nudných zástupců)
          • Já netvrdím, že je to nějaký super simulátor, ale solidní hra to je, co si člověk má zahrát jiného, když chce rallye ? Hru s novější grafikou atd. ?....
            • Tak to se ale musíš rozhodnout chlapče. Chceš hrát rally, nebo čumět na grafiku?
  • tady vidím táhlých smyků víc než dost a rozhodně to působí mnohem reálněji než ty videa co jsi sem dával ty http://www.youtube.com/watch?v=QKnOLlDNXrQ
    • ... to bylo pro njn
      • Tak to je hodne stara verze waltrovy fyziky. *3* Ny ty ukazce je tahlych dlouhych zatacek kde by vuz sel bokem v tahlym smyku velice poskrovnu a pokud tam jsou je dobre videt prave ten problem ktery jsem popsal.
  • Ach jo, že by zas bez pohledu uvnitř vozidla? :-( S volantem hraji jen s tímto pohledem.
    • WRC mělo vždy pohled z kokpitu, nevidím důvod, proč by to u WRC 4 rušili.
      • Jestli se pletu, tak se omlouvám, možná jsem si to spletl s NFS a mam to teď nějak spojený.
      • Ale já myslím, že u posledních právě nebyl.
  • Kein
    Díky games.cz jsem se stal alergickým na Evropu 2. Už si ji v autě nikdy nezapnu. *5*
    • Grifus
      AdBlock neznas? *3*
    • a ještě navíc tam je pořád ten stejnej de..l s retardovaným xichtem
    • Aspoň si zlepšíš hudební vkus. *3*
    • gert
      Tyhle komenty už jsou fakt trapný... *11*
    • DeathOnVacation
      Kdyby u toho aspoň nehrál ten zatracenej dubstep.
    • saburo
      "eeeee--evropaaaa" *klik klik klik klik*
    • Když už tu jsou tyhle obtěžující reklamy, měly by se střídat, protože koukat každý den na reklamu Evropy 2 skutečně způsobí nekontrolovaný odpor........
  • Same sh1t different day.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit