Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Hm, škoda, že nic z toho, co říkáš, není pravda. Haters gonna hate.

    EDIT: to LUP
  • na to ze je to ciste web serial to nejni tak hrozny. sou mnohem, mnohem horsi fantasy serialy, ktere byly urcene pro prime time v televizi
  • AncaDlanca
    Obhajujte si to jak chcete, ale je to fakt hrozny!!!!! *11* *11* *11* *8* *8* *8*
  • neeee felcii day nee :D
  • DA:O byla vyborná hra... bohužel DA:2 to totálně zabil.... takovou hru pro děti jsem dlouho neviděl. svět malej, blbej a nudnej, každá ženská Velký kozy atd atd... hra pro pruberťáky
  • Nechapu ty negativni reakce na DA.. Da:O byla skvela hra a dohral sem ji asi petkrat coz se u he moc nestava *16*
    • oni krytizují DA 2 ten byl špatnej ne DA origins ten byl perfektni
  • heh tak pri pozeraní na toto som si spomenul na to pčko whorecraft neviem čo ktoré parodovalo WOWko a neviem sa ubrániť dojmu že aj to bolo režisérsky a herecky lepšie zvládnuté :-)..
  • ta ošklivá nesypatická paní to má být elfka? neměli by bejt elfové krásní???
    • Proc by meli byt elfove krasni? Pokud teda pominu ten detail, ze kazdej vnima krasu jinak.
    • urcite je hezci nez ty
  • Nechápu, ty neustálé trolí nadávky a posměšky. Viděl jsem sice jen tenhle 6.díl, ale na to co to je, je to úplně v pořádku. Jsou to jen takřka amatérské webizody, není to Ani Ačkový film za 100 milionů, ani Bčkový film, ani vysoko či nízkoropočtový seriál. Jsou to jen webizody. A tak to taky člověk musí brát, ať už co se týče hereckého umění, efektů, lokací apod. Bohužel jak to tak vidím, tak asi moc lidem nejde přemýšlení před tím než ze sebe něco vyblijou v komentářích. Na to co to je je to naprosto v pohodě a dostačující.
    • Co to je za nazor ? Jako kdyz si vezmu mikrofon a nechutne falesne zazpivam nejaky blabol, tak taky budes obhajovat, ze to je vlastne fajn, protoze nemam prachy na lepsi vybaveni, na nejakeho textare a vlastne nemam vubec talent a neumim zpivat. Takze to staci a tleskejte mi ??

      To co natocili je des a hruza a des a jeste hruza. Nejhorsi na tom je, ze se to snazi tvarit opravdove, ne jako nejaka parodie a ulet.

      Kdyz uz na neco podobneho koukat, tak na tohle :
      http://www.youtube.com/watch?v=Q9UwlAAnlmg
      • rancor1223
        Mám podobný názor. Tenhle webseriál prostě nestojí za nic. Průhledný a tupý dialogy, kameru koupili za 2 litry v Kauflandu no a o rekvizitách ani nemluvím. Ten Nuka Break fanfilm mě napadnul okamžitě, protože to je opravdu špička. A dokonce to neni ani spozorovaný Bethesdou a jak to vypadá? Milionkrát líp než 6 dílů týhle ptákoviny kterou ani jinak dobrá Felicia Day nezachraňuje, placený EA/Bioware. Jen si nemyslim, že by samotná hra DA2 byla tak hrozná jak tu spousta lidí nadává. Je fakt že DA2 nebylo tak dobrý jako DAO, ale pořád ještě to byla dobrá hra.
      • No jo, nekdo neco udela, druzi se nad tim pohorsuji a treti se pohorsuji nad temi, co se pohorsuji. Lidi se hodne nudej ;)
  • To dělal nějakej nevyzrálej lowbob rejža, eh? Tohle přijde dobrý ledatak zaslepeným fandům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit