Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To má grafiku jako jednička.
  • Já dostal FlatOut 2 jako dárek k mýmu prvnímu PC (bylo mi asi 10). Pak jsem hrál zpětně i první díl, ale ten mě tolik nebavil.
    U druhýho dílu, i u jeho vylepšené verze Ultimate Carnage (byť mě tam dost zamrzelo, že to byla jen předělávka z konzolové verze), jsem strávil desítky hodin. Miloval jsem tu hru.

    Nemůžu si pomoct, ale jak tak vidím ten trailer ze 4.dílu, přijde mi, že mě nemá oproti Ultimate Carnage čím zaujmout.
  • Mart9
    Úplně nejradši jsem měl, když jsme jeli vedle sebe, já natlačil soupeře na překážku a pak už jsem jenom slyšel, jak vylétl z auta *15* *15*
  • SalemCZ
    Doufám že to nebude takovej prů*er jako Flatout 3, nejhorší závodní hra ze všech
  • Flatout 2 bola fenomenálna hra. Prišlo to z čista jasna, pretože jednotka bola ešte taká indie hra. Ešte aj taká s*ačka ako Nickelback tam mala na soundtracku dobrú skladbu.
  • nemůžu říct že by mě to zaujalo, ten původní první flatout byl výbornej, obyčejné závody rezavých aut z 60 a 70 let, trochu je vytunit a vyrazit je na závodní dráhu rozmlátit. jenže v těch dalších dílech to pořád vylepšujou a vylepšujou tak že je každej další díl horší než ten předchozí
  • takze dalsi pokus na FlatOut od opět novývh vývojářů, tentokrát od autorů "skvostů" typu Truck Racer, WRC 5 nebo Motorcycle Club ??? ... Jo to rozhoně dopadne dobře *13*
  • Preed
    Má to splitscreen? Nevie niekto? Neviem to nájsť,ďakujem.
    • Inquisitor
      Co jsem četl, tak ani zmínka, takže asi nebude.
  • Inquisitor
    FlatOut nejzábavnější závodní arkáda. Ta destrukce všude po každym kole. Pletlo se to pod kola a člověk nikdy do poslední zatáčky nevěděl jestli vůbec dojede :)
  • Sice mám ps4, ale na konzoli si to nekoupím.Škoda, na PC bych to pařil od rána do večera :(
    • Pokud se něco nezměnilo, má vyjít v dubnu na steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit