Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Proč je tam takový pohled že by inspirace trails ?? škoda, už ani nevím o hře kde byste jezdily na kole poslední dobou žádná vůbec nebyla.
  • Dominator666
    Jako zapálený cyklista tohle vítám, jen by mi vyhovovalo víc, kdyby to bylo z pohledu první osoby.
  • Herní svět je plný hrůz a polohrůz na téma MTB. Tohle vypadá zábavně, ale taky mi nejde do hlavy ta kamera, u traileru jsem celou dobu přemýšlel, jestli to je jen na efekt sestříháno nebo se opravdu bude takhle kamera měnit. Jestle b) je správně, tak potěš duši. Ale tak ještě nebudeme házet řidítka do hlíny, že. Třeba to dopadne dobře, jinak i přes ony "4 polygony" to vypadá pěkně.
  • bukrr
    Poslední downhill si pamatuju Downhill domination na PS2, To může být rok 2004? Takže sem s tím.
  • No a tohle je duvod proc nejezdim na kole_ abych neprisel k urazu
    • bukrr
      Teoreticky by stačilo, kdybys jezdil po silnici a ne po horách.
      • ... ale jen teoreticky :). Než se nechat sejmout od nějakýho bezohlednýho blbečka ve vytuněných pár tunách plechu, to si radši (jako obyvkle, heh) zaskočím do lesa obejmout nějakej ten strom :)
        • bukrr
          Láska k přírodě, to je pěkný.
  • Tohle by moha být zábava :) Díky za info.
  • jakej ma duvod ze to ma 4 polygony?
    • Aby to dostalo minimálně 8/10
    • aby to odfiltrovalo decka, co jich zajima jen grafika... a aby to slo na konzolich :)
      • Přijde mi, že naopak děcka tohle vyhledávají jako "retro". Nicméně to postrádá to kouzlo udělat s minimem koukatelné. Třeba takový settleři (2), z dema byli všichni v okolí na větvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit