Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Serie total war mi prijde uz pres 20 let jako porad ta stajna hra akorat pokazde z preskinovanima unitama, jinou mapou a jinim vytvarnim stylem. Posledne jsem si poridil tw:warhammer 1 ale porad nejak nebyla chut to zapnout. Asi ocekavam stejnou hru uzaninevimpokolikate: zacatek supr zabava (nejtezsi obtiznost), po rychlem zabezpeceni situace je to uz jen dloooouhotrvajici nuda az dokonce hry (zbylych 95% hry) a to hlavne diki total bullshit umele inteligenci (nebo spis umele demenci) ktera se za cela ta leta temer nezlepsila, a bohuzel AI je pro TW serii ta nejdulezitejsi cast cele hry, ktera by mohla zmenit totalnudu(TM) na naprosto dechberouci herni zazitek. K cemu jsou vsechny ty supr mechaniky kdyz AI je sice cheatujuci ale uplne debilni protivnik? Mozna zkusim nekterou pristi tw jestli se konecne neco zmenilo k lepsimu, ale uprimne to uz spis verim na zaraky

  • Reeki

    Už se těším, mám všechna dlc a předpokládám, že tomu bude i nadále i když se někdo vzteká nad cenou. 

  • Estophelen

    Není to zdaleka tolik o té ceně, ale o tom, že hra má naprosto prachmizerný support, kdy si řeknou v DLC o 150% cenový nárůst, zatímco všechny patche dělá jediný člověk, který nechává game breaking bugy ve hře několik měsíců bez jediného hotfixu.
    Lidé začínají být silně unavení.

    • Derp_1337

      No jo. Ale pořád je to review bombing za to, že vývojáři flákají zpětnou vazbu a neopravují bugy dostatečně rychle.

  • Thanquol

    bych blil z lidí 

    • tomekbobek

      já už bliju :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit