Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Jsem fanousek Hercula a Agathy.. Ale tenhle trailer me fakt nebere.. navic vsichni mame Hercula zafixovaneho do podoby Davida Sucheta, takhle teda ne..

    • Jestli máš Poirota zafixovaného do podoby Davida Sucheta, tak jsi spíš fanoušek Sucheta než Agathy a Poirota ;-) Hrálo ho víc herců a někteří byli také dobří Poirotové. Vizáž mi přije v pohodě a ani moderní zasazení nemusí být špatné. Ale jinak mě trailer ani dojmy autora taky zrovna nenavnadily.

      • LessPh

        Ano fanousek Sucheta jsem, ale vetsi fanousek Agathy... mam doma kompletni sbirku toho co napsala, nerikam, ze jsem vsechno precetl, ale pracuju na tom..

        A to ze HP hralo vice hercu je pravda, ale jediny Suchet HP vdechnul zivot podle knizek.. navic ty herci o kterych referujes byli spis takovy jednorazovy vlastovky, ktery se ukazali v jednom nebo ve dvou epizodach.. a to se vubec nepocita.

        Takze tvuj komentar je naprosto mimo.. nepoustej se do diskuzi, o kterych nic nevis..

      • Poirot je obtloustlý elegán menší postavy, tak ho popisuje Agáta. Takže mi jeho podoba ve hře taky moc nesedí.

  • Jarisko84

    Skoda ze to nie je ako Last express

  • Jevo83

    Pre mna je vacsi problem ako nevyhnutnost dopracovat sa k pravde ta moderna stylizacia... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit