Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tahle hra mě láká ze všeho nejvíc, je skvěle graficky zpracovaná, zbraně vypadaj skvěle, okolí taky. Na tuhle se klepu už hodně dlouho a myslim že to bude jedna z největších pecek tohohle roku hned po Portalu 2 a COD: MW3
  • až podezřele se mi to líbí :) jsem moooc zvědavej i na ten coop.....

    Jinak atmoška a design toho prostředí ja fakt ECHT. Oko moc rádo tohle vidím v hromadách aktuálních výkalů lteré se nikdo nestydí vydat ba naopak moc příjemný pokoukání...
    Na konzolích by mělo běžet v 60 fps mmm.... pokud to tak bude i v praxi bude to super.
    • Jojo na coop jsem taky moc zvedav, pomalu vice jak na single player.
      Zatim mam ale spise strach z koridorovosti hry. Je sice super,ze mezi misema pujde jezdit v bugine, ale mapa v rozborenem meste by si urcite zaslouzila vetsi volnost, nez jen jit predem danou ulickou bez moznosti poradne prozkoumavat.
      Mozna jsem jen zmlsany ze Stalkera.
      Rozhodne se ale na Rage tesim, snad to kvuli konzolim nebude az moc omezene (male mapy, textury v nizkem rozliseni atd)./
      • JJ... sice mam konzoli :D ale taky doufam ze to tim moc neutrpi. Ono pokud se ten koridor dobre zamaskuje tak buduit, ale take bych vice ocenil volnost coz tomu doda poradnou atmosferu.. uvidime. Zatim hodne sympaticky PR matros. V dnesni dobe ale je do vzdycky tak.. kolem PR spousta kecu a pak skutek utek. LEts see..
        • Taky jsem zvědavej, po dlouhé době nějaká akce, která vypadá k světu. Snad to nebude průšvih. *4*
  • Nejlepší dojem ze zbraní (a to konkrétně z brokovnice) jsem měl v poslední době z připravovaného Bioshocku. Tam byl výstřel vyloženě USPOKOJIVÝ.

    Příjde mi, že na úroveň ID Softu jsou animace z pohledu první osoby pořád dost slabé (hod bumerangem), ale jinak hra vypadá fakt slušně.
  • je mi dosť lúto že hru s veľkým potenciálom obmedzuje výkonovo najslabší článok a to xbox360. hlavne dvd disky sú obrovskou brzdou nehovoriac o mizernom cpu.
    dúfam že pre pc a ps3 budú plnohodnotné verzie a pre xbox360 spravia nejakú vanilla verziu. dúfam že kvôli chladničkárom nebudeme trpieť :P
    • kdybys rek obecne konzole tak budiz, ale bez radsi ten tvuj topinkovac jmenej ps 3 hodit do kose ;)
    • MrSanta
      Vadí ti DVD disky - kup si Blue-Ray verzi. Měla by být i pro PC.
  • Vývojáři si "vypůjčili" "něco málo" od Borderlands. Tím něco málo mám myslím všechno.
    Ale musím uznat že to vypadá dobře... vizuálem ale Borderlands nepokoříta id-áci, ne bez vlastních nápadů a herních mechanismů. Uvidíme jak se to bude tvářit jako celek.
    • Borderlands má výhodu v tom, že je to RPG, ne jen obyčejná akce. A vizuál Borderlands je díky cellshadu úžasný. A také skvělý smysl pro humor, který v Rage rozhodně neočekávám.
      • Borderlands ma tu nevyhodu,ze porad chodis tam a zpet,tam a zpet,tam a zpet. Vyborny potencial,pekna grafika,ale po dvou/trech hodinach,kdyz se do hry dostanete a pochopite o co jde, neskutecne nudi.
  • Vypadá to zatraceně dobře!:-)
  • BoB.2
    ukazuji 5 zbrani pořad dokola
    • Me to taky prijde tuctove. Nic co by tu uz stokrat nebylo. No,podle videii se skutecna hratelnost/zabava poznat neda,ale rozhodne nesdilim nadseni vetsiny lidi zde.
  • tohle video mě fakt navnadilo už aby to vyšlo
  • Docela se obavam male interakce prostredi, ale treba se pletu a finalni produkt me vyvede z omylu, samotna akce nevypada spatne.
  • Amim
    Vypadá to celkem slušně, nicméně to stejně nerozjedu.

    Nemůžu si pomoct, ale ta hudba, která hraje, když se objeví ten "Rage nápis", mi děsně připomíná hudbu ze seriálu Firefly.
    • Mi těch prvních 5 tónů zní uplně stejně jako Ain't no rest for the wicked of Cage the Elephant (main theme Borderlands)
    • Říkal jsem si to stejný, zní to jako z Firefly.
    • Black_Hand
      nejses sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit