Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to stáhnu???
    *9*
    • na steamu ale zmenil se název na Ghost recon Phantoms
  • Pete.palis
    "Unable to connect to server"

    nevíte co s tím? je to u launcheru a nejde mi dát start game..díky
    • Taky mi to nešlo...asi nějaká udržba ...ale už to jede
      • Pete.palis
        mně to píše furt, ještě jsem ani jednou nevyzkoušel :/
        • Tak to je divný...koukni jestli to neblokuje firewall
  • Zatím mam nahráno asi 10 hodin a je to dost slušná hra. Grafika je celkem kvalitní, žádnej zázrak, ale příjemně se na to kouká a příjemně se to i hraje. Neoptimalizovanosti jsem si nevšiml na i5 a GTX570 to běhá naprosto plynule, což se nedá říct o PC verzi Ghost Recon Future Soldier, který jako port zklamal. Rozhodne doporučuju vyzkoušet.
  • Mám silnej PC jak prase a tahle hra se mi seká i na LOW, nějaký nápady prosím?
    • Předpokládám že prase je nějaký čtyřkopejtko (tedy čtyřjádro)? :)
    • hele ze začátku jsem s tim měl problém taky, včera jsem si to po delší době dal a šlo to krásně. Mám notebook.
    • pořiď si PC silný jak bejk... prase nestačí
  • Na tom prvom obrázku vyzerajú ako nejaký banda teplých sci-fi klaunov... Ale keď sa to deťom páči...
    • Člověče, máš fakt zajímavé představy. Říká se tomu homofobie - stav kdy člověk vidí homosexualitu v podstatě ve všem kolem sebe...
      • To ani nie, homo sú mi celkom u p*dele, vlastne ani žiadnych nepoznám, len ich rád používam ako urážku...
        • Já jednoho znám a je to inteligentní, slušný a vzdělaný člověk. Pokud by mě s ním někdo srovnal, v žádném případě bych se neurazil. Pokud bereš jako urážku přímo sexuální orientaci, platí stále to co jsem napsal výše;-)
  • deridon
    Ghost Recon Online mi přijde zatim tak něják nejlepší, co se týče kupovaní věcí za penízky (nemyslim realné penízky, ale měnu ve hře), z těch všech online free stříleček.. na to, že to je zadarmo, doopravdy to hráče nenutí v žádném ohledu kupovat za realné penízky, pokud je občasný hráč
  • napadlo me to zkusit ale poustel sem si video z multiplayeru, tak ani nahodu. co to je za debi*lni cheaty to jak se ukaze nepritel cervene i kdyz je schovany za stromy nebo v oblaku koure to nema sanci se nikam schovat
    • a mam minus, kdyz pisu pravdu. kdyby se neoznacil cervene tak ani nevite ze za timi stromy je. od 3:00 http://www.youtube.com/watch?v=cCYjow_di7E tam to je
      • Až na to, že to nejsou cheaty, ale specializace jedné z profesí (myslím, že tohle umí sniper), tzn. zviditelní na omezenou dobu ukrytého nepřítele, každý voják má kromě zbraní i specializace,které fungují po omezenou dobu a dlouho se dobíjejí, Ghost Recon není dětinská hra, kde stačí držet v ruce kvér a kosit nabíhající nepřátele...
        • Bych zabil takovýhle lidi... Ghost Recon je o spolupráci a používání schopností ve správný čas... tenhle 'cheat' o kterém ten troll mluví je významná součást hry, která se da skvěle kombinovat s jinejma schopnostma jako je Blitz. A vůbec... kdyby člověk o tom nepříteli nevěděl tak nemá žádnou šanci a ne jako v codku kde je odpověď na vše je Akimbo a běhání okolo jako dem*nt
  • Kdyby se od sebe obě frakce liši vzhledem uniforem a ne jen barvou dost by to pomohlo
  • rancor1223
    Skvělá hra i když je toho stále hodně k vylepšení. A co se zde v diskusi zmiňovaných map týče, podle mě jsou zcela perfektní pro styl hry. In-game měna se dá získat celkem rychle (na poměry F2P). Snad se k tomu ještě někdy dostanu, teď mám na programu spíše Borderlands 2 a Planetside 2.
    • Si dostal betakey do PlanetSide 2 nebo už to nějak otevíraj?
      • rancor1223
        Asi před týdenem byl na britském EG giveaway 2000 klíčů. Tam se mi podařilo klíč získat. Jinak je to stále Closed beta.
        • Kurva...zase sem prošvihnul...
          • napis e-mail muzu ti jeden klic poslat
            • mas ho tam
            • onlyuser@email.cz
            • pošli mi prosím klíč taky na email: bighead.dum@seznam.cz děkujíííí *14*
            • Máš na víc jo?
  • Hra mě uplně pohltila. Map je sice jen 5 ale za to je zážitek skoro pokaždý jinej podle toho jak jsou vyvážený týmy, jakou si člověk vybere classku, zbraň nebo device. Hodně se mi líbí systém, kde hra člověka nenutí aby si kupoval zbraň za pět euro a celkově jsou všechny zbraně vyvážený takže člověk, kterej to hraje poprvý muže sejmout člověka, kterej si zaplatil za nejlepší zbraň - jde hlavně o skill.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit