Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tam se dá vypnout ten komiksový okraj? A jak ?
    • V nastavení grafiky dáš ten advanced configuration nebo jak to tam je a je tam něco jako comics border nebo tak nějak, těsně pod postprocessingem. Respektive vypnout to jde, jen z hlavy přesně nevím umístění toho vypínacího řádku *4* .
  • Skoušel už někdo Global Agendu ? vypadá zajmavě ale první skusím champions
    • zkousel a vydrzel jsem u ni dyl jak u MMO Rift *3*
  • MishKonn
    Hmm, třeba se nám rozroste česká komunita v Champions Online :)
    • Jazz
      Sorry, ale to je parádní kravina...
      • MishKonn
        Ale nepovídej, a pročpak? :))
      • Je-li česká komunita ve větším zastoupení, tak se tam někde můžeme sťuknout, v nějaké supergroup
    • Myslíš, že už tam nebudeme jen my dva? *1*
      • Staženo a instaluji.
      • už se to chystám stahovat :D
  • Morderon
    jestli všechny hry přejdou na f2p tak s mmo hrama končím
  • AVA je poměrně dobrá hra. *3*
  • Tak díval jsem se na videa z jednotlivých her a...
    Forsaken Worlds = WoW
    Alliance of Valiant Arms = CoD
    Spiral Knights - hm, borec ve videu to přirovnával k Zeldě, je to takové casual, no nic pro mě.
    Zaujaly mě Global Agenda a Champions Online, načež pro začátek jsem se rozhodl pro druhou zmiňovanou, pak kdyžtak zkusím GLobal Agendu.
    Na všechny videa jsem se díval na MMOHut channelu na YT, doporučuju, než se něco rozhodnete stáhnout. Stačí dát do vyhledávání "název hry" gameplay. Video od MMOHut bylo skoro vždycky to první.
  • skoda ze nemam doma pristup k internetu, ten FW mi dost pripomina wow.
    • A ten Forsaken worl je plna ra ne beta zadarmo ? anebo se musi platit poplatky ?
      • RavenHolm
        Sorry, ale musím se smát *1* Přečti si článek. Pět free to play her dorazilo na steam. Za f2p nemušíš platit nic, ale můžeš.
  • Stahuju Forsaken World, Trailer i obrázky se mi líbili.
  • Champions Online si určitě zaslouží vyzkoušet. Sice na silveru (f2p) jste ochuzeni o kompletní customizaci hrdiny - omezeno jen na archetypy, ale i tak vás to na chvilku pohltí.
    Vypněte pár grafických udělátek (komiksový okraj) a máte před sebou záminku jak spolehlivě zabít deštivé večery. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit