Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to časem vyjde i na PC, tak doufám, že vývojáři buďto zcela odstranili nebo dali možnost nastavení proklínaného "no assist" (vypnutý autopilot). Tj. režimu, kdy se daly s pilotovaným strojem normálně provádět výkruty, loopingy atd., což se zapnutým "flight assist" nešlo a obecně v dogfightech díky tomu jeden docela ztrácel. Bohužel při vypnutí "flight assist" módu se kamera přepnula z kokpitu do pevně fixované pozice kamery kdesi v prostoru bojiště a vy jste létali se svým letadlem jako s ním létá RC modelář, kamera ze své pevné pozice sledovala vaše letadlo. Tak snad tahle verze přinese změnu v tomto ohledu, protože nejen pro mě byla s vypnutým fligh assist (=více zábavy bez autopilota) naprosto nehratelná. Jinak ale pěkná hra s hezkou grafikou, jen tohle ji u spousty lidí pohřbilo.
  • tonnymontana
    nechapu ten hate na PS3 ja ho sice nevlastnim ale vubec by mi nevadilo v pokoji.
    Tuhle hru bych si rad zahral na pc, letadla klidne arkadove mam moc rad ale hold stale cekam na nejakou vetsi slevu ps3:) PC je super platforma jsou na ni levne hry, jsou na ni kvanta her, jsou na ni graficky lepsi hry pokud mate dobrej HW ale co si budem nalhavat vetsina lidi ma pc za stolem.. v tom ma ps3/4 navrch. taky bych si nekdy rad sednul do gauce a relaxoval u nejake arkady. Prozatim mi musi stacit ps2 ktere i v teto dobe dokaze pobavit. Uprimne kdyby na PS3 byla cena her kolem 8-9stovek, cena tak o litr mensi, vice titulu ktere me osobne zajimaji urcite bych do toho sel a to na pc nedam dopustit. jsou to dva ruzne pristroje a nechapu ty hadky. se rovnou hadejte nad dvema znackama kalkulacek.. *12*
  • Takze na PS3 uz je jen ten vaz lamajici Horizon jo? Skoda tadle serie me minula, pac donedavna jsem mel jen PC ale treba HAWX me hodne bavil
  • Huh, fakt je tam v čase 2:10 podprahovka na nákup sluchátek?
  • má momentálně frčet herní sezona a zatim vše jen konzole?to není nic na PC?
    • TheGGG
      proč to sem píšeš?
    • zdeeneek
      Pry se chysta nova verze hledani min na PC. Rozliseni 1080p, 60 fps, samozrejme na klavesnici a mys - ne zadnej trapnej gamepad. Luxusni exkluzivitka pro vsechny PC fajnsmekry. O takove gamese si muzou topinkovace jen nechat zdat - by to ani nerozjely.
      • TheGGG
        Já slyšel že to pozastavili, kvůli aplikování nějakých nových technologií od Nvidie. Navíc chtějí aby každá mina měla vlastní AI.
    • Můžeš si dát hromadu inde her *1* *1*
    • a když to neni konzole tak je to MP a nebo Indie hry.
      • a kdyz to neni na konzole a je to mp a nebo indie tak je to pro mobily a kdyz to neni ani pro mobily tak je to pro kalkulacky a kdyz to neni pro kalkulacky tak je to desktopovka ktera proste taky neni o pc beeee muheeee beeee..

        zapni si steam koukni se na novinky.. a nebul
      • Veskoslav
        Nechci být hnidopich, ale neumíš jako registrovaný editovat příspěvky?
        • KIMCID
          jděte do zadele no a co jsem SP na PC....blééé *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit