Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ponaucenie.

    Perspektivna spolocnost nikdy nesmie padnut do ruk koncernu napr. EA.

    to sa rovna SMRT *13*
  • Takžee vlastně nekončí Zeschuk, ale Bioware. :-D
    • Cahir
      Tak to bych opravdu rád věděl, jak jsi něco takového odvodil *1*
  • Počkat, počkat, takže nakonec se Greg Z E Š U K vyjádřil k celé záležitosti K A M A S U T Ř E a o žádné místo v Bioware nepřišel? Takže hoax od začátku až do konce jak má být? No hlavně, že byla sranda, ne?

    P.S. právě opisuji kód z obrázku GEY, jak příhodné
  • Stejně si říkám, jak super věc ten F2P model je. Když dřív MMORPG nemělo příjmy, tak se prostě vypnuly servery a nazdar bazar.
  • zeŠuk?
  • Cahir
    Jestli tomu dobře rozumím, zavírá se studio v Texasu, které bylo zaměřené na SWTOR. "Praví" Bioware jsou v Edmontonu a právě sem se Zeschuk vrací. Zatím nevidím žádný problém...
    • Ale ten ty přece nevidíš nikdy.

      lalalalala
      • Cahir
        Ale jo, jen jsem nikdy nebyl na rychlé a nepodložené soudy jako ty. *3*
        • Já něco soudil o tomto?
          • Cahir
            Mluvím tak nějak obecně, s přihlédnutím k minulosti. *4*
            • Ach ták. No, nikdo není dokonalý.

              Můj hlavní soud (SWtOR F2P do konce roku) se vyplnil, takže to si počítám jako bod plus.

              No nic, žij blaze.
  • Rád bych polemizoval o "originalitě" Bioware příběhů následujícím obrázkem:
    http://i49.tinypic.com/21vl5.png
    • Těžko dnes vymyslíš něco originálního, když máš EA nebo Activision za krkem. Zachrání tě jen to podání.
      • Naprostá většina her v obrázku jsou z doby, kdy EA ještě Bioware nemělo. Vlastně všechny. protože i ME1 a DA1 začali bez EA a jejich vliv se projevil markantně až na ME2 a DA2.

        Takže to zkus znova a lépe.
        • Co mám dál psát člověku s googlem? *4*
  • Kapitán přes palubu!
  • rhaegar
    Bioware jsou tvůrci KOTOR a zaslouží si respekt,ale poslední dobou je to už napováženou... přesměrovaní z rpg originálních dílek na tupé akční svinstva bez mozku ala ME je krok zpět...doufám že se Bioware osamostatní, ikyž je to utopie :(
    • rhaegar
      Už podle stylu slohu musíš poznat,že nejsem puberták... přečti si ten názor ještě jednou pořádně a vynech svůj fanatismus a dojdeš k názoru,že jsou to čista fakta...diskuzi končím,protože nemá cenu se dohadovat s fanatikem.
    • Erien
      To že nebaví ME tebe neznamená, že ta hra je špatná. Pro mě je to jedna z nejlepších příběhových trilogii vůbec a určitě nebudu sám.
    • Sweetchuck
      Takový ME1 ti nepřišel originální? Tsssss....
      • Se zápletkou z kombinace Odhaleného vesmíru a Babylonu 5?
        • geth a quariani a taky konec 2 je z battlestart galactica
        • Cahir
          Asi chtěl říci jako originální HRU. Originální zápletku u her najdeš jen velmi těžko a většinou si to ani nekladou za cíl.
          • rhaegar
            Co si myslím to napíšu a pokud jsi zaslepený fanoušek musíš to bohužel překousnout,ale ani tvůj fanatismus nezmění,že ME je sci-fi opera s vybrakovanými sci-fi motivy z mnoha námětu a je to zasazeno do nudné akční složky a klišoidního stupidního příběhu,kterej aní nedáva smysl.
            • Cahir
              Tak tohle byl ukázkově arogantní příspěvek !*1* Žádný názor na světě nezmění nepopiratelná fakta, že ME je "sci-fi opera s vybrakovanými sci-fi motivy z mnoha námětu a je to zasazeno do nudné akční složky a klišoidního stupidního příběhu,kterej aní nedáva smysl". A kde se ona absolutní fakta vzala? Jo počkat! On je to vlastně jen tvůj ničím nepodložený názor, že ano... Hádej, jakou má pro mě tvůj skromný názor výpovědní hodnotu - ano, správně, asi stejnou jako můj pro tebe.

              Tvoje vystupování mi celkem leze na nervy. Zmůžeš se tak maximálně na shazování všech, jimž se líbí hra, která tobě nevoní (viz tupé svinstvo bez mozku), přičemž svoje z prstu vycucané názory prezentuješ jako nějakou nezpochybnitelnou pravdu. Pevně doufám, že jsi puberťák a ještě z toho vyrosteš...
          • Tak originální ta hra byla, a s rozšířeným koncem a Leviatanem (ve kterým se snad víc dozvím o Reaperech, což mě na trojce nejvíc zajímalo, ale dozvěděl jsem se prd) je to celkově (pro mě) jedna z nejlepších herních sérií, o tom žádná. *3*
    • Cahir
      Je opravdu nutné napsat "tupé akční svinsta bez mozku"?? Jde to snad napsat i jinak... Hodně tě baví urážet fanoušky a hrát si na výjimečného? *11*
      • ja som bol dlho fanusik, ale uz ich mam plne zuby a on hovori pravdu.
        Ja viem ze tebe sa DA2 paci, tak ti treba. Resp, good for you. Podla mna je to hnoj. DAO bola prva hra ktoru som si predobjednal a prva CE ktoru som si kupil. Neskutocne vyhypovany som bol. A potom zostalo skalamanie. Uz DAO bola dost onicom hra, 7/10. Pribeh onicom, vyvoj postav onicom, equip onicom.

        ME 1 + 2 sa mi sice pacili, ale az po tom co som sa zmieril s tym ze to nie je RPG.

        ME3 som nehral, bojkotujem kvoli tym Day One DLC a celkovemu pristupu BioWare/EA k hracom za posledne roky. Nepochybujem o tom ze ta hra moze bavi, ale videl som co sa deje v prvej hodine a bolo to trpane a pateticke. A to ze vyvrcholenie trilogie j*be na to co hrac cely cas robil, to je prosim najvacsi fail aky mohol byt.

        Takze ten ujko nad tebou ma pravdu.
  • eh vidím v tom pozitivum že jestli jsou v bioware ještě nějací idealisté tak cd project posílí o par členu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit