Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžko říct jak to dopadne, protože sami autoři nastavili laťku hodně vysoko.
    Ale jestli někdo udělá novou lokaci s dobrým příběhem alespoň z poloviny dobrou jako je originál tak budu řvát s radostí *2*
    • USER47
      A já chci ságu.:D
  • deridon
    na tohle se těšim jak kdyby měl vyjít pomalu třetí díl Zaklínače :) těšim se na ty možnosti, nové příběhy a hlavně pokud to bude tak jednoduché jak to vypadalo pro novinaře, tak bych si s tim rád pohrál.. jelikož v CryEngine3 SDK si sice vyhraju, ale leda tak s prostředím a tím to u mě končí :D a tady to bude přímo na jednu hru a na jedno univerzum zaměřené
  • Snad vyberou Cahira.

    Jeho komentář pod podcasty naznačuje, že má velké plány.
  • Jelikož jsem četl,že Zaklínač byl/je plánován jako trilogie,tak je jisté,že ta další AAA hra je Zaklínač 3 *1*
    • Gojira
      Nemáš pravdu s tím že jejich další hra bude Zaklínač 3, ale nová značka z prostředí cyber punku na nějaký styl hraní(papír cosik) Dalšího zaklínače čekej tak do 3 až 4 let
      • Nemyslím další hra,ale ta hra "z temného fantasy prostředí" si myslím,že je Zaklínač 3. Před tím ještě vydají ten Cyberpunk.
        • Gojira
          No kdyby jsi napsal že jsi četl o temné fantasy hře tak bych ten příspěvek ani nepsal
        • misho8723
          Zatiaľ to fakt vyzerá, že ich budúce hry budú :Cyperpunk a potom Zaklínač 3, ktorý vyjde asi tak do roku 2014 - 2015
    • nn maji este druhou serii co rozbehli klidne to muze byt cyberpunk{ta AAA hra]
      • Cyberpunk ano,ale ten je oznámen. Zaklínač 3 pokud vím oznámen nebyl a přitom je plánována trilogie této série a zatím máme jen dva díly *3* Ale je tu také možnost,že to bude jiná hra,ale pochybuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit