Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Na zombie survival moc obyčejný, na Metal Gear málo ujetý
  • strasna hra, za pul hodiny jsem betu smazal, ani zadarmo...
  • Uz i tady u nas? *8* *11*
    https://www.youtube.com/watch?v=LhXc9q9jR3o
  • *15* *15* *15* Pratele ja se bavim.
    Kdyz vysla Rainbow 6 se zombies, okamzite me napadla scena ze zasedani vedeni distributora, kde manazeri v kravatach narizovali sefum vyvoje ze tam musej nacpat zombies, protoze je to letosni hit. Ted i MGS *15*
    Pristi rok budou zombies behat ve FIFE, jezdit v NHL a budou proti Vam i zavodit v F1 *15*
    No a tady vidite proc ja se tomu dnesnimu trhu s hrama vymejslenyma manazerama jenom smeju. Nehral bych to ani zadarmo.
    Diky bohu za borce jako je Vavra, kterej je schopnej protlacit hru ze starych dobrych casu, kdy se to jeste delalo jinak.
    Jdu si pro popcorn *15*
    • Jack1947
      Jak již jsem psal bude určitě co nevidět Zombie survival Battlegrounds šak uvidíš *4*

      Vávra je hroznej borec, to bez debat. (Sarcasm OFF)
      • battle royale do dying light už je oznámenej..
  • Inquisitor
    Od počátku bylo jasný, co to bude za paskvil.
  • Trailer může vypadat sebelíp epicky, ale celé to vždy rozhoduje gameplay. A z různých gameplay videí se mi opravdu jenom chce smát.

    Takhle to dopadá, když firma živící se hracími automaty a posilovnami vyhodí osobnost udávající směr vývoje a nechají jakousi "radu managerů" rozhodovat o budoucnosti her stylem "trend XY je teď cool, tak to tam musíme taky přidat".
    • Jack1947
      Nebylo to i spíšě tím že on odešel i sám do důchodu, s tím že se chce ale věnovat sám jiné hře ? Co já nikdy nepochopím že nechá někdo svou vlastní značku napospas jisté záhubě.
      • jít do důchodu aby se věnoval jiné hře, jo to dává vážně smysl..
  • Velebnosti jdu blejt
    • Tady to mas v originale, neni co dodat *15*
      https://www.youtube.com/watch?v=vzBgFgCJSoM
  • Jack1947
    Hle at už je ta nápl jakkoli odpudivá může se to brát tak že prostě Metal gear odcestoval do nějaké další alternativní budoucnosti a miusí tam tentokrát přežít - hlavně at to nejde ve stylu např posledního ALone in the dark - nebo jinejch survivalů, Takhle to může bejt jakžtakž obstojnej tower defense i když to do univerza Metal gear moc nezapadá no... človělku se špatně řiká u takovéhle hry taková neškodná jednohubka noo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit