Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anal.S
    Až po tomhle traileru jsem si uvědomil, že Ezio není už jen pozorovatelem celého univerza, ale celkem důležitou postavou Ubisoftí fiktivní Evropy. Když o něm slyším vyprávět jako o velkém vůdci assassínů, chuť zahrát si se neúprosně zvedá! *14*
    • Hairy_Ass
      Nevím, jestli je pro asásina zrovna dobré, aby každý znal jeho identitu. *4*
      • Tak podle dobovych dokumentu byl Rashid ad-Din Sinan ve sve dobe mezi Templari take docela dobre znam ... Vsak je jedna vec znat neci identitu, a druha poznat ze ten nekdo stoji primo za tebou a je pripraven te zprovodit ze sveta.
        • Hairy_Ass
          Jasně, ale něco jiného je být znám a promenádovat se nepřátelům přímo před očima, a něco jiného je být znám a schovávat se v nedobytné pevnosti v horách a všechno řídit na dálku. *4*
  • Muším uznať se misia z pohledu vlastných očí v assassin´s creed vypata zaujímave ale aj z vlastne keď veci nou je v Third-person shooter.
    Som veľmi sveta vi ako to pute vypadať. *1* *15*
    • No hlavne aby to nebyla ta hlavni napln hry za Desmonda. Tak nejak mi to First Person do AC nesedi ...
  • Radši bych nějaké video vyprávěné Eziem.Tohle se totiž neposlouchá vůbec dobře *7*
    • Malleth
      A Eziův přízvuk je lepší? Podle mě prašť jako uhoď. Možná by bylo lepší kdyby ta hra byla opravdu nadabovaná v té arbštině a s titulkama
  • ta angličtina je strašná... jsem zvědavý jestli tam bude jen italština jako druhý volitelný jazyk nebo to podchytí a půjde už konečně navolit pro rok 2012 angličtina a pro dialogy mezi Eziem a Italem italština a pro Altaïra... nevím co je to za jazyk
    • Malleth
      Ten přízvuk mě ubíjí už od AC1. Doufám že čtyřku dají někam, kde mluví normálně.
    • Hairy_Ass
      V AC Revelations by to spíš měla být arabština nebo řečtina, ne? *4*
      • přesně ten... ano
  • Hairy_Ass
    Sulejman I. je v tomhle videu takovej lidumil, že se tomu až nechce věřit. *1*
    • Klasik Mika Waltari ho v svojom známom románe Šťastná hvězda vykreslil tiež dosť pozitívne. Ono dnes sa ťažko verí, že islam bol pred takmer poltisícročím oproti západu vpredu nielen po stránke vojenskej.... Ale všetkého len do času ...
    • Pokud si jeste pamatuju neco malo z historie Otomanskeho Imperia, tak je pravdou ze byl doclea naklonen kulture a reformam. Na druhou stranu, tak jak ho to video vymalovava, tak takova ta seminka vojenske expanze tam jsou. Kazdopadne se tesim, az ho ve hre potkam.
      • Jen technická - v češtině je to Osmanská říše, v angličtině se tam dává to T a je to Ottoman empire.
        • Co ja vim, jak se to cesky rekne :) Ja cesky historii nectu a hry v cestine zasadne nehraju. Ale diky za upozorneni :_
      • Hairy_Ass
        Říkám si, že bych ho s Eziem preventivně kuchnul... *3*
        • No bylo by fajn kdyby to slo ... "You've got an Animus, I've got a Hidden Blade. What the hell? Let's kill Suleyman!" (zajimalo by mne, kolik lidi pochopi na co timhle narazim).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit