Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ja sa na Sacred 3 velmi tesim, ale pokial nepojde hrat classic single, kaslem nato. Mna urcite nebude bavit hrat ( povinny ) co-op a este sa popritom hadat o loot...
  • Jedničku i dvojku jsem měl rád, ale jestli nepůjde hrát klasický singl, tak na to dlabu...
  • BoB.2
    Proč to vypadá jako Titan Quest co se někdo snažil předělat na vylepšenou verzi Sacred 2.
  • ...jen nejšikovnější z nich získá nejlepší loot. Jak tohle mám pochopit? Nezní to zrovna moc pozitivně pro lidi, kteří by chtěli hrát coop.
    • Sice i sikovny dokaze udrzet skupinu na zivu a podporovat ji vsemozne a diky nemu lidi prezivaji, ale neda patricny dmg a vzhledem k me skepsi s vyvojari znamena sikovnost, co nejvetsi dmg..
  • Hnisavec
    humbuk okolo Sacred som nikdy nepochopil....zato taký Dungeon Siege 2...to bolo RPGčko...škoda tej dodžubanej trojky...
  • Tady sem celkem skeptický. Už Sacred 2 byl pěkný sh*t. Grafiku to má pěknou, ale diablovky nejsou a nikdy nebyly o grafice.
  • Že by se zalekli podobným termínem s Wastelandem...? Každopádně super - letní herní sucho vypadá tento rok docela vlhce *15* Watch Dogs, Divinity: OS, Sacred 3, Tropico 5 a kdo ví co ještě jsem zapoměl...
    • Neřekl bych, že Wasteland je hra, které by se měli obávat.
      • Myslíš ve smyslu odlišnosti žánru nebo kvality? *4*
    • U Tropico 5 mě nesmírně rozezlili s tím, že jede pouze na DX11. Ani bych necekl, kdyby se jednalo o nějaký AAA titul, který posune žánr technologicky dále, ale Tropico? Podporu DX 10.1 bych uvítal.
      • S tím souhlasim. Hodne jsem se těšil, ale kvůli tomu si to vůbec nemam šanci zahrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit