Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám že chinablizz už je asi hodně zoufalý - no čemu se divit  .Ani nepamatuji kdy vydali něco bez F2P modelu kde by na člověka neustále nevyskakovali mikrotransakce  . Mám dojem že čím bohatší společnost tím horší kde sou lidi co měli nápady a něco tvořili .

  • dworkin

    No zřejmě se fakt něco připravuje, protože z YouTube zmizely kvalitnější verze Diablo II cinematics a zbyly jen ty hnusné a hnusně znějící :)

  • Zajímavé, že u všech Blizzard skončil oznámením diabla na mobil. Pak najednou u všech skončil banem toho týpka co si spletl turnaj s politickým pořadem. Nedávno u všech skončil Warcraftem. No a jde vidět, že u všech skončí až když podělají D2 remaster, na kterým znova ani nedělají oni. Zajímavé kolik "konců" ta firma ještě asi zažije. :D 

    Stejně jako u W3 remasteru si troufám tvrdit, že by byl daleko přínosnější remaster, nebo spíš remake D1, jelikož D2 je stále dobře hratelná hra. To se o D1 (W1 a W2) dnes již moc říct nedá.  

    • twicer

      Až si koupíš monitor zobrazující víc než 800x600 tak remake D2 uvítáš rád.

      • Sorry nemám peníze a pod mostem mi stačí elektřina pouze na psaní komentářů na games. Jo hrozně to uvítám, protože hrát D2 s větším rozlišením není vůbec možné. Jo počkat ono je že...

        • twicer

          jo když si to stáhneš a hraješ si to doma v offlinu tak to samozřejmě jde. Ale to tak nějak není úplně ten typ zážitku kvůli kterému bych do toho šel znovu :)

    • JohnyTheZik

      W1 a W2 ma neprijemny omezeni u poctu vybranejch jednotek, takze chapu pointu (obzvlast u W1, ktera je skutecne jen pro masochisty), ale co je na D1 nehratelnyho? Nedavno jsem to otocil a je to uplne stejne hratelny jako D2. Ta hra uz mozna nema nejmodernejsi herni mechanismy, ale na core gameplayi se nic nezmenilo, a urcite to neni tak, ze by se to nedalo ovladat.

      • D1 je uplně v pohodě . Hlavně je ještě z dob kdy v Blizzardu něco vymysleli .

      • U W1 bylo stejně jako u Duny 2 ještě nutné vybírat příkazy ručně, jestli se nepletu a to bylo vzkutku něco. Adaptivní útok/přesun po stisku tlačítka byl až od W2 a C&C.

        • Já si na W1 stáhl skript se kterým šlo zadávat příkazy "pohodlně" klikáním myší. Jenže to nebylo zrovna dokonalé a pokud jsem klikl na vlastní jednotku, tak na ni začali útočit také. :D 

          Jinak ano, to že jádro hratelnosti D1 i D2 je stejné, ale právě to okolo (u D1 vlastně vůbec nic) z toho dělá dle mého méně přístupnou hru pro dnešní hráče. D2, až na absenci pohodlného cast baru, je v dnešní podobě hra, která by mohla hratelností a obsahem konkurovat i modernějším ARPG. Samozřejmě proto by to chtělo REMAKE D1 a ne REMASTER.

  • Král je mrtev, nechť tomu tak zůstane. Na ukojení klikacích vášní mám Grim Dawn.

  • jestli to zeserou jako wc3 tak uz me definitivne skoncili 

  • twicer

    Kdo si chce zavzpomínat na D2 doporučil bych Median XL, stím co převedli s W3 reforged (kde měli dost času na tom zapracovat) bych byl stímto remasterem hodně opatrný a radši si užil stovky hodiny v medianu.

  • madPav3L

    Jestli to dopadne jako W3 remaster, tak ne děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit