Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli

    No na Crasha se těším. Nsane trilogie mě vzala zpátky časem, ale hrál jsem to v době ne moc dlouho před vydáním 4ky, tak sem byl přecrashovanej... Tohle bodne.


  • Gulivera84

    Ja sem stoho jejich PS predplatnyho tak zmatenej, nebo ja nevim ale to tak dojebaly, absolutne nevidim co patri pod nynejsi Essencial a co uz je premium....jako totalni zmatek, nekolik druhu knihoven a clovek nevi jestli jako toto nebo to uz je za priplatek....hrozny no, 

    • "absolutne nevidim co patri pod nynejsi Essencial a co uz je premium"

      Není to náhodou na storu rozdělené do separátních knihoven právě proto aby jsi viděl, co kam patří?

      • Gulivera84

        Prave ze tam tech knihoven je az moc

        • OsamaBinBowlin

          Jako nevím no, když na PS Store otevřu PS plus, tak mi to ukáže akorát to k čemu mám přístup. Měl jsem tam jen měsíční hry, jakmile jsem si zaplatil premium, přibyly mi tam další hry z jejich "gamepasu". Jestli je tohle komplikované, tak je někde problém. 


          • Gulivera84

            Prave ze mi to tam nabizi nekolik druhu knihoven, az je rozkliknu, a samotnou hru teprv mi to ukaze stoji tolik  nebo tolik kdyz zaplatis tolik za premium,  no to je jedno...Proste neni to zrovna intuitivní meny sluzeb.....

    • MalyZeli

      Ps Plus essential je to co bylo do teď, slevy a měsíční hry... Ta střední cesta má navíc dostupný velký katalog her, které nebyly součástí PS plus essential, a ten nejdražší navíc nabízí tuším předběžné přístupy, dema nebo Bety k budoucím hrám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit