Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je smutné, že si tu riešite mamy, ale i tak je http://www.oldrepublic.cz/ cool.
  • Hezký video, ale ve Skyrimu toho zničíte mnohem více...
    • Ale Jindro. Ukaž se. :D
    • chtěl jsem nějak sofistikovaně zareagovat, ale to nemá cenu *1*
  • onlinovky jsou jedine poradne hry, jen škoda že jedine hry ktere maji komunitu (ktera je pro mmo kličova) je vybehove wowko a tenhle starwars pro decka s hnusnou grafikou. Škoda že zatim neni nic jineho nebo se neuchytil treba warhammer nebo conan
    • warhammer ma podla teba peknu grafiku hej ? xD
      • skaven123
        ano, ma, nie najnovsiu ale peknu :)
        • Tak si to užij! "Thumbs up"!
    • Vrook
      Tvoje máma má hnusnou grafiku..
  • PVE me nikdy moc nebralo ale tady to vypada ze se do tech flashpointu(dungu) aspon jednou kouknu.
    Co se tyce PVP tak to vypada ze BW na tom opravdu pracuje a snazi se to nekam dotahnout.
  • Irisis
    Z nějákýho důvodu už delší dobu používám adblock a noscript a na videa z tiscali se zásadně koukám pomocí odkazu na zdroj.
  • budou nejake dalsi dojmy z bety?
    • Nedavno dvihli NDA filter, ak chces dojmi z bety tak su ich teraz plne oficialne fora a youtube :)
  • No jsem na to zvědavý... Doufám že BioWare s tímhle zazáří.

    Jinak mě ta reklama s PREVENTANEM brzo dostane do blázince, jestli to bude dál u každého videa... POMOZTE MI! *15*
    • skaven123
      neviem o akej reklame hovoris ..
      inac :mozzila + adblock
  • Tiscali budte taky dobri a aspon znizte hlasitost toho preventanu, ked uz tak strasne potrebujete reklamy (ocividne ste chudobni ze?).
    Inak stratite jedneho bezvyznamneho citatela (a dufam ze nebudem sam)..
    Dakujem ..
  • uz aby bola ta beta :P tam uvidime co to bude za pic... :D :)
    • retards zas nechapu ja to lajkujem *14*
  • ten týpek na 2:11 vypadá jak oživlá dýně :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit